България Над Всичко!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на българите националисти!!!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?

Go down 
+5
Disturbed
Antisocial_
BG-PATRIOTKA
Admin
BaldHead
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Disturbed
Новак
Новак
Disturbed


Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2009

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 3 I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 11:57 pm

Само едно искам да попитам тези които казаха че децата в домовете не заслужават да живеят и че са боклук!!!
След като мислите така, с какво сте по различни от цигъните и турците?
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 3 I_icon_minitimeВто Фев 03, 2009 12:10 am

аз несъм казал че са "боклук"!а че просто няма смисъл от тях специално за могилино говоря.., тези деца не живеят а се мъчат нито вие нито аз можете да разберете как е да си от бебе на легло и да не мърдаш особено много да неможеш да се движиш или ако се движиш да паднеш и при най-малкия удар да си счупиш някоя кост!
за тях просто несе полагат нужните грижи от хората които са отговорни за тях (да ги гледат и да се занимават с тях)
разбирате ли ми мисълта?просто тези деца се мъчат немогат да живеят нормален живот и както казах умират млади...тук според мен работата не упира до пари или някфи помощи а до ХУМАННОСТ!
Върнете се в началото Go down
Disturbed
Новак
Новак
Disturbed


Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2009

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 3 I_icon_minitimeВто Фев 03, 2009 12:13 am

аха и хуманност е да ги пъхнем в газови камери?!
Мнението ми по горе остава и няма да се промени!!!!
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 3 I_icon_minitimeВто Фев 03, 2009 12:35 am

несъм казал че трябва да си променяш мнението все пак неможе всички да мислиме еднакфо Smile уважавам твоето мнение както и на другите в този форум!
Върнете се в началото Go down
Antisocial_
Напреднал
Напреднал



Брой мнения : 50
Join date : 29.01.2009
Местожителство : Бургас

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 3 I_icon_minitimeВто Фев 03, 2009 2:46 pm

Disturbed написа:
Само едно искам да попитам тези които казаха че децата в домовете не заслужават да живеят и че са боклук!!!
След като мислите така, с какво сте по различни от цигъните и турците?


Да, казах, че децата от там са боклук.
И като цяло мисля, че съм много- по различна от циганите и турците!
Каква е шибаната логика във въпроса ти??? Какво е общото между рязаните фесове, циганите и хората, които мислят, че толерантността към такива индивиди (като децата) е излишна и дори вредна???

Аз ли съм тъпа, че неразбирам къде е логиката, или какво scratch Question scratch
Върнете се в началото Go down
Disturbed
Новак
Новак
Disturbed


Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2009

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 3 I_icon_minitimeВто Фев 03, 2009 3:49 pm

Какво е общото ли? Общото е че на цигъните и турците не им пука за нищо, не им пука за тия деца! Общото е че и те като теб ги мислят за боклук и ги оставят в домовете. Общото е че те са безчувствени към страданието на децата! Човек който таи такава злоба към едно дете, за мен не е по различен от мангалите и турците! Това са деца мамка му, малки дечица, невинни и чисти и на никого не са сторили зло!
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 3 I_icon_minitimeВто Фев 03, 2009 5:35 pm

Antisocial_ нестава въпрос само за цигански и турски деца там има и много Български деца...или мислиш просто че тези домове са само за цигани???може да преобладават но има и българчета.
Върнете се в началото Go down
Antisocial_
Напреднал
Напреднал



Брой мнения : 50
Join date : 29.01.2009
Местожителство : Бургас

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 3 I_icon_minitimeСря Фев 04, 2009 1:16 pm

На циганите и на турците не им пукало ... аз не съм казала, че не ми пука. Имам мнение по въпроса и смятам, че децата от дома в Могилино трябва да се избият! Не съм казала нищо да кажем за домовете за сираци, въпреки, че каквото излиза от там в 95% също не прави нищо, освен да проси! Знам го от опит, защото в даскало имаше петима сираци някаде.
Дистърбд, ти ми говориш за циганките и туркините, които се оставят там лапетата ... виж сега, аз никога не бих оставила, !примерно! детето си на произвола в такъв дом! А вече има и апаратура, която вижда такива недъзи още от рано и в такъв случай най- добре е аборт. Все едно, това е друга тема ... А на тези от Могилино да им кажеш дечица направо е извратено!

Балдхед, знам, че в такива домове има и българчета, тъжно е но е факт. Но тези българчета, които са отгледани там нямат добра нагласа към народа си, не са добре възпитани и нямат морални ценности. Така, че не бих могла да ги причисля към българите.

Това е истината ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Какво мислите за БНС!?
» Какво Мислите За Следните Култури В България???
» Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???
» Какво Мислите За Този Човек "Мирослав Блажев"???
» Какво искаме и какво предлагаме !!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
България Над Всичко!!! :: Обща категория :: България-
Идете на: