България Над Всичко!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на българите националисти!!!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?

Go down 
+5
Disturbed
Antisocial_
BG-PATRIOTKA
Admin
BaldHead
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Скинхед
Напреднал
Напреднал
Скинхед


Брой мнения : 58
Join date : 28.01.2009
Местожителство : София, България

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 3:49 pm

Baby_FaTaL написа:
Baby_FaTaL написа:
Защо в началото не е имало такива болести?Щото хората са живеели природосъобразно и са употребявали това, което ни предлга природата, само за да задоволят нуждите си. и не са ламтели за още и още, и още, както хората днес.


Имало е..никой не е знаел обаче за тях...не се е говорело и ако някой умре - се е смятало, че той е умрял от естествена смърт...

Да имало е спор няма, обаче не са били толкова, колкото са сега нали?

Но всеки случай не съм виновен аз,майка ми,родителите ми,роднините ми,българския народ...Виновни са много много по-висшестоящи от българския народ!
Върнете се в началото Go down
Disturbed
Новак
Новак
Disturbed


Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2009

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 4:26 pm

Baby_FaTaL написа:
Кой сте Вие, че да определяте кой е боклук и кой не?Как може да сте толкова злобни?Или ви е яд, че тези пари не ги притежавате Вие?!(даренията за такива деца)...как не Ви е срам. Тези деца не са виновни за състоянието си. И Вие не сте хората, които да казват кой да живее и кой не. Никой няма да право да отнема човешки живот. Замисляли ли сте се защо има такива деца?Заради тъпаци като Вас. Това е наказание за греховете на хората. И ще има такива деца докато не се научите да бъдете ХОРА, а не жалки апатични безхаберни шибани егоистични отрепки. Всичките тези природни бедствия са в голяма степен породени от нас самите. Те са отговорът на природата заради нашето отношение към нея. Това е нейния начин да се защити и да се опази, понеже ние не я пазим, а всеки ден я рушим малко по малко. Така е и с децата. Всичките тези аномалий са причинени от действията на хората. Не пряко, а косвено. Защо в началото не е имало такива болести?Щото хората са живеели природосъобразно и са употребявали това, което ни предлга природата, само за да задоволят нуждите си. и не са ламтели за още и още, и още, както хората днес.
След тоя коментар квото и да кажете само ще изглеждате смешни така че айде който се мисли за господ да не пише!!! В повечето хора няма човек!!!
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 9:59 pm

Скинхед напълно съм съгласен такива болести е имало и винаги ще има!това все пак е природа!
Върнете се в началото Go down
miss..shady...
Напреднал
Напреднал
miss..shady...


Брой мнения : 66
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : Казанлък

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 10:26 pm

Цитат :
Замисляли ли сте се защо има такива деца?Заради тъпаци като Вас. Това е наказание за греховете на хората. И ще има такива деца докато не се научите да бъдете ХОРА, а не жалки апатични безхаберни шибани егоистични отрепки.

Значи хората са виновни че тези деца са се родили така?! Не съм съгласна с това..Както казват по горе тези болести са съществували и преди но никой не е знаел за тях! Това е природата и никой не може да я промени или да и повлияе по какъвто и да е начин!! И какво имаш в предвид да станем по човечни?! Чесно не разбирам какво искаш да кажеш с този коментар...Никой не е виновен за тези деца че са се родили така!
Върнете се в началото Go down
Скинхед
Напреднал
Напреднал
Скинхед


Брой мнения : 58
Join date : 28.01.2009
Местожителство : София, България

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 10:28 pm

А тогава щом ние сме виновни за всичко това, какво направи ти, за да не е така?!
Върнете се в началото Go down
miss..shady...
Напреднал
Напреднал
miss..shady...


Брой мнения : 66
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : Казанлък

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 10:35 pm

Да точно.. какво си направила ти Baby_FaTaL за да мислиш че си по-човечна от всички тук?? Кажи ни за те се опитаме да те последваме по пътя на човечността! Не се заяждам ако това си мислиш просто ми е интересно..и не само на мен........ Smile
Върнете се в началото Go down
Скинхед
Напреднал
Напреднал
Скинхед


Брой мнения : 58
Join date : 28.01.2009
Местожителство : София, България

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 10:37 pm

Аз пък си казвам, че се заяждам, защото не смятам, че ти .. по-човечната си нещо повече от мен (човека делящ хората по цвят на кожата и обеждения)
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 10:40 pm

аз пък сникои не се заяждам защото всеки има право на мнение!
аз мисля както каза един познат:първо да изчистиме България от цигани турци и грабители тогава ще ги мислиме другите!(другите раси)
Върнете се в началото Go down
Скинхед
Напреднал
Напреднал
Скинхед


Брой мнения : 58
Join date : 28.01.2009
Местожителство : София, България

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 10:42 pm

BaldHead написа:
аз пък сникои не се заяждам защото всеки има право на мнение!
аз мисля както каза един познат:първо да изчистиме България от цигани турци и грабители тогава ще ги мислиме другите!(другите раси)

Почвам да се ядосвам когато това мнение на еди кой си..късае мен...
Върнете се в началото Go down
miss..shady...
Напреднал
Напреднал
miss..shady...


Брой мнения : 66
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : Казанлък

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 10:45 pm

Е да всеки има право на мнение ама тя го казва се едно е факт че хората сме виновни че има такива деца с увреждания.. Е извинявай какво сме виновни ние? По човечни да бъдем?!?! КАК? Искам само да ми отговори с какво е по-човечна тя от всички тук Exclamation
Върнете се в началото Go down
Antisocial_
Напреднал
Напреднал



Брой мнения : 50
Join date : 29.01.2009
Местожителство : Бургас

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 10:57 am

КУР за човечността! Децата на веро!!! Laughing
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 12:52 pm

Antisocial_ ама за кои деца??? нормалните недъгавите или и 2та вида??? Laughing
Върнете се в началото Go down
Antisocial_
Напреднал
Напреднал



Брой мнения : 50
Join date : 29.01.2009
Местожителство : Бургас

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 3:19 pm

За тия от Могилино, за Сиганската челяд и за рязаните фесове scratch. Нормалните да си живуркат, тех нема да ги закачаме Surprised
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 30, 2009 4:47 pm

не щото и аз съм на същото мнение..неса полезни на обществото!
Върнете се в началото Go down
Baby_FaTaL
Новак
Новак
Baby_FaTaL


Брой мнения : 11
Join date : 29.01.2009
Age : 33
Местожителство : гр. Генерал Тошево

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 9:55 pm

Аз просто изказах МОЕТО мнение. Не задължавам никого с него. И къде подяволите прочетохте: "Аз съм по- човечна от Вас"?????А пък за болестите- много е просто. като казах болести нямах в предвид настинки, грип и тем подобни лесноизлечими днес. Говорох за болести от рода на Птичия грип, Лудата крава и т.н. Щото тея са изкуствено създадени. Преди едва ли ги е имало. А пък първите хора са умирали от обикновена настинка или грип, просто защото не са имали необходимите лекарства.
Върнете се в началото Go down
Baby_FaTaL
Новак
Новак
Baby_FaTaL


Брой мнения : 11
Join date : 29.01.2009
Age : 33
Местожителство : гр. Генерал Тошево

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 10:06 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Е да всеки има право на мнение ама тя го казва се едно е факт че хората сме виновни че има такива деца с увреждания.. Е извинявай какво сме виновни ние? По човечни да бъдем?!?! КАК? Искам само да ми отговори с какво е по-човечна тя от всички тук

Ами да точно така го казах. Проблем ли има?!Точно хората са виновни. Всичко е замърсено (вода, въздух, почви). А кой ги е замърсил, аааа?Ние хората. А точно токсичните вещества пораждат тези аномалий, защото се променя структурата на днк, а и от там всичко останало. И приемайте както искате моето мнение. Все тая. Няма да го промените, както и аз вашето. Не сме тук, за да спорим. Ей това е една от фаталните грешки на българите. Вместо да се обединим, веднага почват нападки, когато някой изкаже мнение по- различно от колектвното, индивидуалното.
И още нещо, когато казах хората не имах в предвид Иван, Драган, Петкан, а всички взети заедно. Защо се засягате тогава щом не сте виновни. Аз не паля за неща, за които нямам вина. Така, че правете си изводите сами за себе си и се научете да търпите чуждо мнение, когато е по- различно от вашето.
Върнете се в началото Go down
miss..shady...
Напреднал
Напреднал
miss..shady...


Брой мнения : 66
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : Казанлък

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 10:40 pm

Не че нещо ама ...

Цитат :
Замисляли ли сте се защо има такива деца?Заради тъпаци като Вас.

Обаче си права че българите сме много разединени..!
Върнете се в началото Go down
Baby_FaTaL
Новак
Новак
Baby_FaTaL


Брой мнения : 11
Join date : 29.01.2009
Age : 33
Местожителство : гр. Генерал Тошево

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 10:55 pm

miss..shady...


Не че нещо ама ...

Цитат:
Замисляли ли сте се защо има такива деца?Заради тъпаци като вас.

Тъпаци, защото не проумявате какво ви казах, не вниквате в скрития смисъл на думите. Тъпаци да, защото не осъзнавате, че с вашите действия Вие променяте света. А неосъзнавайки какво правите може много да навредите. И тъпаци да, защото българина докато не го наругаеш няма да реагира, а ще си остане безучастен и все така апатичен, безхаберен и нагъл. Щото докато не го засегнеш няма да си размърда мозъка да мисли. Защо трябва да наругаеш няког, за да се усети какво искаш да му кажеш. На българите нашата работа винаги е след дъжд качулка. Ей затова много ме е яд на българите, щото не разбират с добро, тряя все с лошото. Защо????Ето затова тъпаци.
Върнете се в началото Go down
Disturbed
Новак
Новак
Disturbed


Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2009

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 11:11 pm

Baby_FaTaL
Съгласен съм с теб, даже и от лошо не разборат българите!!! И от убида не разбират, като някакви зомбита търпят и не виждат нищо около тях! Аз съм потресен от безучастието на всички, свикнали само да се оплакват и да псуват пред телевизорите...
Върнете се в началото Go down
miss..shady...
Напреднал
Напреднал
miss..shady...


Брой мнения : 66
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : Казанлък

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 11:16 pm

Абе човек аз не наблягам на думата тъпаци.. обръщам внимание на това
Цитат :
с ВАШИТЕ действия ВИЕ променяте света
Цитат :
неосъзнавайки какво правиТЕ може много да навредиТЕ
ама айде няма да споря щото мозъка ми нещо е позаспал а и има нещо вярно в това което казваш.. аз само не разбрах защо казваш "ВИЕ" а не "НИЕ".. и ти си българка все пак!
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 11:22 pm

добре де за к'фо неси ги гледат децата това да си изоставиш детето като някфо куче макар и болно от кфото и да е според мен е за убиване те децата може да неса виновни ама родителите им са за бесилката като се замисля колко Български семеиства има дето гледат деца с недъзи???и защо точно в тези домове е пълно с циганчета???а и не само в тези домове и в домовете за сираци и изоставени деца пак има циганета поне 90% от обитаващите домовете работата е там че се множат като хлебарки и после не им пука за децата им!
Върнете се в началото Go down
Baby_FaTaL
Новак
Новак
Baby_FaTaL


Брой мнения : 11
Join date : 29.01.2009
Age : 33
Местожителство : гр. Генерал Тошево

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 11:30 pm

miss..shady...
Новак




Age : 16
Регистриран на : 21 Яну 2009
Мнения : 41
Местожителство : Казанлък

Заглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? Today at 11:16 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Абе човек аз не наблягам на думата тъпаци.. обръщам внимание на това
Цитат:
с ВАШИТЕ действия ВИЕ променяте света

Цитат:
неосъзнавайки какво правиТЕ може много да навредиТЕ

ама айде няма да споря щото мозъка ми нещо е позаспал а и има нещо вярно в това което казваш.. аз само не разбрах защо казваш "ВИЕ" а не "НИЕ".. и ти си българка все пак!


Казвам Вие, защото Вие сте тези, които не осъзнавате кво ви казвам.. Това не означава, че не съм БЪЛГАРКА. В случая разделям на две - хората, които НЕ осъзнават какво искам да кажа и хората, които осъзнават. Затова Вие и Ние. И виж за пореден път проявяваш ШИБАНАТА ДРЕбНАВОСТ НА българина. Защо се хващаш за думата?Това за пореден път доказва, че ти не вникваш в това, което казвам. Поживей още малко и след известно време може и за загрееш за кво ти говоря. ( като казвам това НЕ казвам, че си тъпа или нещо от сорта, а просто, че си още малка и може би недорасла да разбереш за какво говря. Подчертавам Не желая да те обидя по никакъв начен .Не го приемай така.) И може и да ти се стори смешно щото имаме само 2-3 год разлика, но повярвай ми всичко е от значение. И аз като бях по- малка си мислех как така помъдряла за една година от къде накъде, но не е така наистина със всяка изминала година човек помъдрява, съзрява и натрупва опит. Затова пак ти казвам не се обиждай, а се замисли.
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 11:34 pm

спокоино доста хора не загряват другия кфо говори Very Happy чат-пат и аз.... Suspect
Върнете се в началото Go down
Baby_FaTaL
Новак
Новак
Baby_FaTaL


Брой мнения : 11
Join date : 29.01.2009
Age : 33
Местожителство : гр. Генерал Тошево

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 11:36 pm

Важното е да опиташ и никога да не се предаваш. Wink
Върнете се в началото Go down
miss..shady...
Напреднал
Напреднал
miss..shady...


Брой мнения : 66
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : Казанлък

Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 11:52 pm

Very Happy лелее немога вече Very Happy Спокойно не съм се обидила за нищо и няма и да се обидя. Аз за това съм тук във форума да видя какви са мненията на другите да науча нещо ново, да ме изкритикува някой ако не съм права и така. Обаче ти не ме разбра..Имах в предвид още в първото ти мнение ти започна да казваш "вие" "вие" и пак "вие"... Иначе аз много добре разбрах какво искаш да кажеш напълно ми е ясно и нямах намерение да се заяждам а просто попитах защото ми стана интересно...Всичко от това което каза ми е ясно обаче явно ти не ме разбра..
Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?   Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино? - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Какво мислите за БНС!?
» Какво Мислите За Следните Култури В България???
» Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???
» Какво Мислите За Този Човек "Мирослав Блажев"???
» Какво искаме и какво предлагаме !!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
България Над Всичко!!! :: Обща категория :: България-
Идете на: