България Над Всичко!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на българите националисти!!!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Информация за БНС???

Go down 
+3
Скинхед
Admin
BaldHead
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

Информация за БНС??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 10:49 pm

България написа:
Аз разбрах че има БНС скинове???Тоест организаци в която членуват само скинове но пак се казва БНС???

Няма такова нещо! БНС е едно! Просто в организацията членуват и много скинове! Аз самият съм скинхед!
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

Информация за БНС??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 11:05 pm

Disturbed, в нашите вени тече кръвта на Васил Левски! В нашите вени тече кръвта на Хаджи Димитър! В нашите вени тече кръвта на Христо Ботев!
В нашите вени тече кръвта на Хан Крум, Хан Аспарух, Хан Кубрат и всички велики Български владетели!!! Ние сме призвани да върнем величието на България!!!
Ние сме призвани да покажем на глубалистическит отрепки, на редетелите за мултикултурни общества, че нашият народ е най-великият народ в света и това положение в което се намираме сега... е СРАМ! СРАМ! СРАМ!!! Сегащият Български народ, сегащните наши оправници са срам за нашите предци!!! Затова ние трябва да прочистим своето отечество!!! От скованката, от боклуците, от отрепките, от исземниците, от чужденците които разяждат нароният организъм!!!
Ние сме Българските младежи и ние ще изведем България в една нова ера!!!

За България - СВОБОДА ИЛИ СМЪРТ!!!
За България - СВОБОДА ИЛИ СМЪРТ!!!
За България - СВОБОДА ИЛИ СМЪРТ!!!
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
България
Новак
Новак
България


Брой мнения : 23
Join date : 28.01.2009

Информация за БНС??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 03, 2009 6:43 pm

А ако се включа какви има ли някакви задължения дето трябва да правя?
Върнете се в началото Go down
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

Информация за БНС??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 03, 2009 11:00 pm

България написа:
А ако се включа какви има ли някакви задължения дето трябва да правя?

Намери ме в скайп, ще ти обясня за какво става дума! Скайп-а ми е 28Kurdjali
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
Илия Дончев
Новак
Новак
Илия Дончев


Брой мнения : 8
Join date : 28.02.2009
Age : 39
Местожителство : Бяла Слатина

Информация за БНС??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 1:24 pm

Чета мненията и някои от тях направо ме шокират !!! Най-голямо впечатление ми направи изказването на непомня точно кой - че, в БНС може да членуват и цигани които милеят за родината ни......пффффф тва е позор направо!!! Циганина си е циганин и нрава си немени, роден си е просто с такав манталитет цигански. Не правете изводи от тва сега че аз сам някав краен расист - просто няма как циганин да оправи България. Да - той само мойе да я оправи в другия смисал на думата.
Дядо ми ( Бог да го прости ) ми каза на времето и няма да го забравя никога - "Сине (така ми викаше), циганин на снимка да го видиш - шамар му удари !!! Циганин само до вратата, да ти невлиза в къщата !!!
Върнете се в началото Go down
http://www.bgns.net
Sponsored content





Информация за БНС??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Информация за БНС???
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
България Над Всичко!!! :: Обща категория :: Български Национален Съюз и Гвардия-
Идете на: