България Над Всичко!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на българите националисти!!!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Информация за БНС???

Go down 
+3
Скинхед
Admin
BaldHead
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Информация за БНС??? Empty
ПисанеЗаглавие: Информация за БНС???   Информация за БНС??? I_icon_minitimeПон Яну 26, 2009 5:43 pm

Значи въпроса ми е такъв:
Какво се изисква зада стана член на БНС?И какво се изисква да се създаде БНС в гр. Казанлък?
Благодаря Предварително!
Върнете се в началото Go down
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

Информация за БНС??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 12:21 am

За да създадеш регионална организация към БНС, трябва да имаш 18 години, да си истински националист и да омееш да говориш с факти! Трябват ти хора които да те потдържат (националисти)! Ние не сме нацисти!!! Не ни бъркайте с нацизма и идеологията му! В БНС може да се включи всеки жител на Република България, без значение от кой етнос е, стига да милее за роината си и да е загрижен за бъдещето на родината ни! За повече информация www.bgns.net
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Информация за БНС??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 12:25 am

Мерси много!!!Значи БНС и аз сме на едно мнение!!!!!
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Информация за БНС??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 12:51 am

обаче това е много сериозна работа и представителя трябва да е сериозен и също както каза да може да говори с факти.....това е трудна задача....доста трудна..но с желание и труд всичко се постига!!!


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!![i][u]
Върнете се в началото Go down
Скинхед
Напреднал
Напреднал
Скинхед


Брой мнения : 58
Join date : 28.01.2009
Местожителство : София, България

Информация за БНС??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 3:22 pm

Admin написа:
За да създадеш регионална организация към БНС, трябва да имаш 18 години, да си истински националист и да омееш да говориш с факти! Трябват ти хора които да те потдържат (националисти)! Ние не сме нацисти!!! Не ни бъркайте с нацизма и идеологията му! В БНС може да се включи всеки жител на Република България, без значение от кой етнос е, стига да милее за роината си и да е загрижен за бъдещето на родината ни! За повече информация www.bgns.net

Никола, честно казано не мога да те позная...много си се променил (или по-точно идеологията на бнс те е променила много..)
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Информация за БНС??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 6:41 pm

Скинхед,така е ... за жалост ...
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

Информация за БНС??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 9:10 pm

Скинхед написа:
Никола, честно казано не мога да те позная...много си се променил (или по-точно идеологията на бнс те е променила много..)

Е като казвам ние не сме нацисти... имам предвит останалите! Или поне повечето, за мен немога да кажа същото! Smile Доколкото да се променя... НИКОГА!!! Гъза си давам ама промяна в себеси неща!!! Това съм аз! Така съм васпитан! Така съм отгледан! Ще мразя и ще презирам до смърт!!!


България Над Всичко И Всичко За България!!!
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Информация за БНС??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 12:09 am

добре де гледам че споменавате нацист няколко пъти и аз подкрепям нацизма но имам един въпрос:
каква е разликата между нацизъм и расизъм???и дали въобще има разлика, защото аз мисля че има...това немога да си обясня...много ще съм ви благодарен ако ми обясните!
Върнете се в началото Go down
Скинхед
Напреднал
Напреднал
Скинхед


Брой мнения : 58
Join date : 28.01.2009
Местожителство : София, България

Информация за БНС??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 12:27 am

Закопа ме..
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Информация за БНС??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 12:40 am

предпочитам аз да се закопая обаче сам защото вече почвам да изпростявам много яко........
Върнете се в началото Go down
България
Новак
Новак
България


Брой мнения : 23
Join date : 28.01.2009

Информация за БНС??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 9:02 pm

Admin написа:
За да създадеш регионална организация към БНС, трябва да имаш 18 години, да си истински националист и да омееш да говориш с факти! Трябват ти хора които да те потдържат (националисти)! Ние не сме нацисти!!! Не ни бъркайте с нацизма и идеологията му! В БНС може да се включи всеки жител на Република България, без значение от кой етнос е, стига да милее за роината си и да е загрижен за бъдещето на родината ни! За повече информация www.bgns.net
Е аз нямам още 18,но искам да се вклуча.Какво да правя? Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
Disturbed
Новак
Новак
Disturbed


Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2009

Информация за БНС??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 9:15 pm

Абе аз искам да задам един въпрос! Четох за БНС в сайта им. Гледам че са писали какво искат какво не искат какво ще направят и сякакви такива. Повечето ми заприличаха на поредните предизборни простотий които се разливат в родината ни. Въпроса ми е следния. Не ме интересува какво искат какво не искат, интересува ме какво правят? Какво са постигнали до сега? Интересува ме как смятат да постигнат нещата които искат? Защото чесно казано не са ми направили никакво впчетление, освен горзните тъпи надписи от техни привържаници по стените на сградите! Не искам да убидя никого, казвам си мнението! А Боян Расате на моменти ми прилича на човек с промит мозък! Ще се радвам ако админа се изкаже по мойте въпроси.
Върнете се в началото Go down
България
Новак
Новак
България


Брой мнения : 23
Join date : 28.01.2009

Информация за БНС??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 10:50 pm

Admin написа:
За да създадеш регионална организация към БНС, трябва да имаш 18 години, да си истински националист и да омееш да говориш с факти! Трябват ти хора които да те потдържат (националисти)! Ние не сме нацисти!!! Не ни бъркайте с нацизма и идеологията му! В БНС може да се включи всеки жител на Република България, без значение от кой етнос е, стига да милее за роината си и да е загрижен за бъдещето на родината ни! За повече информация www.bgns.net
В БНС може да се включи всеки жител на Република България, без значение от кой етнос е???????Да не искаш да кажеш че някакъв миризлив циганин може да се пресаедени???Кво и е българското в БНС щом приема тези дето ни крадат дето излагат страната ни тези дето не плащат данаци и живеят на наш гръб???? scratch
Върнете се в началото Go down
Disturbed
Новак
Новак
Disturbed


Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2009

Информация за БНС??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 11:01 pm

България написа:
Admin написа:
За да създадеш регионална организация към БНС, трябва да имаш 18 години, да си истински националист и да омееш да говориш с факти! Трябват ти хора които да те потдържат (националисти)! Ние не сме нацисти!!! Не ни бъркайте с нацизма и идеологията му! В БНС може да се включи всеки жител на Република България, без значение от кой етнос е, стига да милее за роината си и да е загрижен за бъдещето на родината ни! За повече информация www.bgns.net
В БНС може да се включи всеки жител на Република България, без значение от кой етнос е???????Да не искаш да кажеш че някакъв миризлив циганин може да се пресаедени???Кво и е българското в БНС щом приема тези дето ни крадат дето излагат страната ни тези дето не плащат данаци и живеят на наш гръб???? scratch
Хващаш се за глупави неща! "В БНС може да се включи всеки жител на Република България, без значение от кой етнос е, стига да милее за роината си и да е загрижен за бъдещето на родината ни! "
Ако този цигънин за който говориш милее за българия и е загрижен за бъдещето на родината ни, едва ли не си плаща данъците и едва ли живее на наш гръб и краде! Според мен няма такива цигъни, НО ако се намери такъв заслужава да има правото да влезе в организацията.
Дочитай нещатата до край и тогава говори!
Върнете се в началото Go down
България
Новак
Новак
България


Брой мнения : 23
Join date : 28.01.2009

Информация за БНС??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 11:28 pm

Disturbed написа:
България написа:
Admin написа:
За да създадеш регионална организация към БНС, трябва да имаш 18 години, да си истински националист и да омееш да говориш с факти! Трябват ти хора които да те потдържат (националисти)! Ние не сме нацисти!!! Не ни бъркайте с нацизма и идеологията му! В БНС може да се включи всеки жител на Република България, без значение от кой етнос е, стига да милее за роината си и да е загрижен за бъдещето на родината ни! За повече информация www.bgns.net
В БНС може да се включи всеки жител на Република България, без значение от кой етнос е???????Да не искаш да кажеш че някакъв миризлив циганин може да се пресаедени???Кво и е българското в БНС щом приема тези дето ни крадат дето излагат страната ни тези дето не плащат данаци и живеят на наш гръб???? scratch
Хващаш се за глупави неща! "В БНС може да се включи всеки жител на Република България, без значение от кой етнос е, стига да милее за роината си и да е загрижен за бъдещето на родината ни! "
Ако този цигънин за който говориш милее за българия и е загрижен за бъдещето на родината ни, едва ли не си плаща данъците и едва ли живее на наш гръб и краде! Според мен няма такива цигъни, НО ако се намери такъв заслужава да има правото да влезе в организацията.
Дочитай нещатата до край и тогава говори!
Според мен няма какво да дочитам,защото НЯМА циганин дето милее за българия,всички са паразити дето само тровят българия и гледат само собственото благо!!!На вън могат да те обият като куче и и никой нищо няма да им каже!!!
Защо?????Защото хората вече са свикнали с този цигански терор и не обръщат внимание!
А политиците се крият зад "трябва да има етнически мир".....и ако си истински националист би трябвало да ме подкрепяш не да ми казваш "Дочитай нещатата до край и тогава говори!"
Върнете се в началото Go down
Disturbed
Новак
Новак
Disturbed


Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2009

Информация за БНС??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? I_icon_minitimeНед Фев 01, 2009 3:23 pm

Ще подкрепям когото искам. Мразя цигъните, но не защото са цигъни, не защото са черни, а заради делата им!!! Дали има цигънин който милее за родината ти неможеш да кажеш! Да си националист не значи да обичаш всички българи и да мразиш всички останали! Защото има много българи които са лоши колкото цигъните! Гледай на нещата с отворени очи! Всички хора гледат но не всички виждат!
Върнете се в началото Go down
България
Новак
Новак
България


Брой мнения : 23
Join date : 28.01.2009

Информация за БНС??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? I_icon_minitimeНед Фев 01, 2009 3:52 pm

Disturbed написа:
Ще подкрепям когото искам. Мразя цигъните, но не защото са цигъни, не защото са черни, а заради делата им!!! Дали има цигънин който милее за родината ти неможеш да кажеш! Да си националист не значи да обичаш всички българи и да мразиш всички останали! Защото има много българи които са лоши колкото цигъните! Гледай на нещата с отворени очи! Всички хора гледат но не всички виждат!
Не няма циганин който милее за родината!!!ЗАЩО???Защото това не е тяхната родина,те са тъпи индиици и трябва да си ходят в индия!!!Те проляли ли са кръв за родината НЕ НЕ СА ,те са паразити който знаят всичко да им става на готово,и колкото повече хората са толерантни толкова повече на доло ще затъваме,и накрая циганите ще са повече от българите,то на там отива всичко в 1 циганско смейство има поне 3-4 деца най-малко,а в 1 българско има средно по 1-2 на къде мислиш че отива българия до 30-40 години ако не се предприемат никакви мерки циганите ще станат повече от българите.Замисли се над това а??? Question
Върнете се в началото Go down
Disturbed
Новак
Новак
Disturbed


Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2009

Информация за БНС??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? I_icon_minitimeНед Фев 01, 2009 4:11 pm

Прав си за почти всичко което казваш, но пак ти повтарям, преценявай хората по делата им а не по етноса! 99% от цигъните са такива каквито ги описваш! За проливането на кръв, не са, но останаха много малко живи българи които са я проливали. Не забравяй че тези които избираме на всеки избори са много по лоши от всеки един цигънин! А повечето се водят българи! Така че нашата борба не трява да е само против цигъните или против турците! Борбата е срещу тези които унищожават нашата родина, дали са цигъни евреи турци българи или американци, няма никакво значение.
Върнете се в началото Go down
България
Новак
Новак
България


Брой мнения : 23
Join date : 28.01.2009

Информация за БНС??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? I_icon_minitimeНед Фев 01, 2009 4:18 pm

Disturbed написа:
Прав си за почти всичко което казваш, но пак ти повтарям, преценявай хората по делата им а не по етноса! 99% от цигъните са такива каквито ги описваш! За проливането на кръв, не са, но останаха много малко живи българи които са я проливали. Не забравяй че тези които избираме на всеки избори са много по лоши от всеки един цигънин! А повечето се водят българи! Така че нашата борба не трява да е само против цигъните или против турците! Борбата е срещу тези които унищожават нашата родина, дали са цигъни евреи турци българи или американци, няма никакво значение.
Ами управляващите заслужават по един коршум в главата,но тези които ги избират заслужават по цял пълнител....
Върнете се в началото Go down
Disturbed
Новак
Новак
Disturbed


Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2009

Информация за БНС??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? I_icon_minitimeНед Фев 01, 2009 4:38 pm

Еми ние всички ги избираме. Напоследък стана така че избираме по малкото зло.
Върнете се в началото Go down
България
Новак
Новак
България


Брой мнения : 23
Join date : 28.01.2009

Информация за БНС??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? I_icon_minitimeНед Фев 01, 2009 4:44 pm

Disturbed написа:
Еми ние всички ги избираме. Напоследък стана така че избираме по малкото зло.
Напоследък стана така че избираме по малкото зло??????
Върнете се в началото Go down
България
Новак
Новак
България


Брой мнения : 23
Join date : 28.01.2009

Информация за БНС??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? I_icon_minitimeНед Фев 01, 2009 4:48 pm

Що ми се струва че не обсъждаме в подходящата тема Very Happy
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Информация за БНС??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? I_icon_minitimeНед Фев 01, 2009 5:24 pm

Disturbed мненията ти най ми допадат!
не заради цвета а делата!така е най-правилно!
Върнете се в началото Go down
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

Информация за БНС??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 4:10 pm

България написа:
Е аз нямам още 18,но искам да се вклуча.Какво да правя? Crying or Very sad

Може да се включиш в младешката организация!
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
България
Новак
Новак
България


Брой мнения : 23
Join date : 28.01.2009

Информация за БНС??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 6:59 pm

Admin написа:
България написа:
Е аз нямам още 18,но искам да се вклуча.Какво да правя? Crying or Very sad

Може да се включиш в младешката организация!
Аз разбрах че има БНС скинове???Тоест организаци в която членуват само скинове но пак се казва БНС???
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Информация за БНС??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за БНС???   Информация за БНС??? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Информация за БНС???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
България Над Всичко!!! :: Обща категория :: Български Национален Съюз и Гвардия-
Идете на: