България Над Всичко!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на българите националисти!!!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Мнението ви за Партия АТАКА

Go down 
+7
Baby_FaTaL
Disturbed
vivka
Скинхед
BG-PATRIOTKA
BaldHead
Admin
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 09, 2009 10:45 pm

та нали ония олигофрени,ненормалници ги махнаха партията си чисти боклуците, и айде пък ти ме убеди че атака са гладни за пари,отказват резиденцията отказват служебните коли, даряват 13тата депутатска заплата на отец Саръев, за тази 13та заплата само те гласуваха против и я дариха, така че вземи ми покажи че са гладни за пари
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 09, 2009 11:19 pm

Виж,както казах - всеки има право на мнение - това си е моето виждане и аз няма да го променя.За мен всичките "политици" са един дол дренки.Това,че ти си някакъв атакист,обсебен от идеята,че те са невероятни - не е мой проблем.Нямам намерение да се карам с теб! Форумът е за изказване на мнение,а не да се съгласявам с твоето!
И с риск да се повторя - вземи се успокой малко,а ?!
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 10, 2009 1:32 pm

да добре като си против всички политици, но аз ти показах едни факти за АТАКА които неможе да успорваш, аз не споря че всеки има мнение,уважавам мнението на всички.ти като си против атака и казваш че са гладни за пари ми посочи факти,като ми говориш че Волен говорел за Хитлер пак се аргументирай,той никога не е говорил за хитлер и идеологията му !!!!! ???
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 10, 2009 7:49 pm

Кажете ми ако не говоря на български,за да знам как точно да ви(ти) обясня това,което се опитвам да ти кажа! Питай Ники за какво става въпрос,защото мен вече ми писна да чета 10 поста едно и също... смени малко репертоара ...
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 11, 2009 12:58 pm

какво се отмяташ бе ти каза че той говорел за хитлер айде покажи ми къде го има това, и аз почвам да се повтарям вече,ама като говорите простотии и измислици.
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 11, 2009 6:24 pm

Добрееее беее,нали там преди да го изберат обясняваше за бялата раса,как ще гази утрепките с танкове...за някакви такива глупости,да не мислиш,че много си спомням аз ... това,което не ме интересува ми минава от едното ухо и излиза през другото...Все ми е тая..ако ще да е говорил и за птички,пчелички,барбита и розови стаи с пухчета и дантелки.. сещаш ли се?! Изградила съм си преди доста време мнение за този боклук... и не мисля,че има сила,която да ме разобеди.Това е! А сега стига си писал по тази тема,че започваш да дразниш
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 11, 2009 9:57 pm

много ме интересува че те дразня,такива простотии за бялата раса и че ще трепи някой с танкове никога не е казвал, тъй че като слабо се интересуваш и не помниш недей говори простотии.минало ти през главата и ала бала...
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 11, 2009 10:21 pm

Олеле,човек,по-добре млъкни!
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 11, 2009 11:03 pm

ко да млъкна ве изцепи се брутално здраво и ми говориш простотии тука
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 12:35 am

в Казанлък вече има нов клуб на партия атака Very Happy в источното до циганската махала Very Happy мангалите като минават сигурно гледат накриво Laughing
Върнете се в началото Go down
Илия Дончев
Новак
Новак
Илия Дончев


Брой мнения : 8
Join date : 28.02.2009
Age : 39
Местожителство : Бяла Слатина

Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 I_icon_minitimeНед Мар 01, 2009 9:43 pm

На България и трябва точно такива организации и партии като "Атака" - с такава идея обаче не с тези техни методи. Имам чуството, че тва тяхното е само като за пред хората и особено Волен Сидеров, който за мен е ни6то повече от един алармаджия Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.bgns.net
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 I_icon_minitimeНед Мар 01, 2009 9:58 pm

това че е доста емоционален по митинги и шествия не го прави алармаджия.а до методите по-добри няма,защото други партии не се борят с турци и цигани и с останалите проблеми на България,ами за пари.
Върнете се в началото Go down
Илия Дончев
Новак
Новак
Илия Дончев


Брой мнения : 8
Join date : 28.02.2009
Age : 39
Местожителство : Бяла Слатина

Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 I_icon_minitimeПон Мар 02, 2009 10:43 am

бе може и да има желание човека да направи нещо обаче някои отгоре му дърпат конците и го ограничават
Върнете се в началото Go down
http://www.bgns.net
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 I_icon_minitimeПон Мар 02, 2009 11:08 am

ами да ти кажа честно,нито аз нито ти можем да кажем,че някой му дърпа конците,след като нито един път не се е издънил не е застанал да подкрепи някой от мафията или да набута народа.получавал е и заплашителни писма,сега ако приемаме че това е изценировка да,ама ... след като не е само той ами и Яне Янев това говори че тези хора работят за народа си,следователно против мафията и дпс.
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 1:32 am

подкрепям последното мнение на [ROTEN]
Върнете се в началото Go down
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: ...   Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 4:41 pm

аз немога да ви приема тезите докато не се докажат,волен не се е издънил до сега и се надявам да не се издъни!!!
Върнете се в началото Go down
Disturbed
Новак
Новак
Disturbed


Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2009

Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 I_icon_minitimeПон Апр 06, 2009 9:15 pm

Абе много ми е интересно ако е възможно да ме светнете по един въпрос! Всички тука половината се "кланяте" на БНС другата половина на Атака Някой са против едните и против другите! Та въпроса ми е за кой ще гласувате, ясно е че за БНС неможете понеже не са в парламента, следователно на мен ми е трудно да си обясня какви дейности извършва организацията! Атака е единствената националистическа партия в момента! Тези които я оплюват за кого ще гласуват ми е чудно?!?!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мнението ви за Партия АТАКА
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Мнението ви за Малцинствата
» АТАКА вдигна поруганите от турци кръстове

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
България Над Всичко!!! :: Обща категория :: Политическа партия АТАКА-
Идете на: