България Над Всичко!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на българите националисти!!!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Мнението ви за Партия АТАКА

Go down 
+7
Baby_FaTaL
Disturbed
vivka
Скинхед
BG-PATRIOTKA
BaldHead
Admin
11 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

Мнението ви за Партия АТАКА Empty
ПисанеЗаглавие: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА I_icon_minitimeПон Яну 26, 2009 1:12 am

Айде всеки да си каже мнението за партията!? Какво знаете за нея, какво сте чували...!?
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Мнението ви за Партия АТАКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА I_icon_minitimeПон Яну 26, 2009 2:38 pm

Значи Волен е главата Very Happy чух че АТАКА била протеже на ДПС но не ми се вярва...
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Мнението ви за Партия АТАКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА I_icon_minitimeВто Яну 27, 2009 12:04 pm

Мнението ви за Партия АТАКА Thumb-down Това ми е мнението !
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
Скинхед
Напреднал
Напреднал
Скинхед


Брой мнения : 58
Join date : 28.01.2009
Местожителство : София, България

Мнението ви за Партия АТАКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 3:20 pm

Долу!
Върнете се в началото Go down
vivka
Новак
Новак
vivka


Брой мнения : 14
Join date : 31.01.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ

Мнението ви за Партия АТАКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА I_icon_minitimeНед Фев 01, 2009 12:09 am

Еми обосновете си отговорите.Защо сте против?
Не стига само едно долу и толкоз....
Върнете се в началото Go down
Скинхед
Напреднал
Напреднал
Скинхед


Брой мнения : 58
Join date : 28.01.2009
Местожителство : София, България

Мнението ви за Партия АТАКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА I_icon_minitimeНед Фев 01, 2009 12:46 am

vivka написа:
Еми обосновете си отговорите.Защо сте против?
Не стига само едно долу и толкоз....

Не мисля, че е много наложително! Хората от партията ежедневно обосновяват наще отговори с какви ли не действия!
Върнете се в началото Go down
Disturbed
Новак
Новак
Disturbed


Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2009

Мнението ви за Партия АТАКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА I_icon_minitimeНед Фев 01, 2009 3:25 pm

Скинхед написа:
vivka написа:
Еми обосновете си отговорите.Защо сте против?
Не стига само едно долу и толкоз....

Не мисля, че е много наложително! Хората от партията ежедневно обосновяват наще отговори с какви ли не действия!
Не съм много съгласен! Мисля че деиствията им не са чак толкова лоши и са много по добри от бездействащите червей в парламента!
Върнете се в началото Go down
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

Мнението ви за Партия АТАКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 4:21 pm

Disturbed написа:
Не съм много съгласен! Мисля че деиствията им не са чак толкова лоши и са много по добри от бездействащите червей в парламента!

А аз не мисля че изобщо имат действия! Лесно е да говориш и да кажеш "България Над Всичко", но когато опре ножа до кокала на никой не му пука! Наистина пичовете от АТАКА имат положителни идеи, но за жалост не ги постигат и несе стремят да ги постигнат! Невиждам смисъл да говориш нещо което неможеш да направиш! Бил съм към АТАКА! Предлагаха ми да стана организатор на младежката за областта, но след като видях лажите им от вътре, отказах и се оттеглих!

Ето обосновах се защо за мен са измет! Ако питате мен, трябва да сме единни преди всичко! А след това трябват радикални мерки! Вище какво правят гърците!!! Искараха ги анархисти! Но не те си остояват позицията и са единни затова постигат каквото искат винаги!
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
Baby_FaTaL
Новак
Новак
Baby_FaTaL


Брой мнения : 11
Join date : 29.01.2009
Age : 33
Местожителство : гр. Генерал Тошево

Мнението ви за Партия АТАКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 10:30 pm

Admin
Administrator




Регистриран на : 16 Яну 2009
Мнения : 61

Заглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА Today at 4:21 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Disturbed написа:
Не съм много съгласен! Мисля че деиствията им не са чак толкова лоши и са много по добри от бездействащите червей в парламента!


А аз не мисля че изобщо имат действия! Лесно е да говориш и да кажеш "България Над Всичко", но когато опре ножа до кокала на никой не му пука! Наистина пичовете от АТАКА имат положителни идеи, но за жалост не ги постигат и несе стремят да ги постигнат! Невиждам смисъл да говориш нещо което неможеш да направиш! Бил съм към АТАКА! Предлагаха ми да стана организатор на младежката за областта, но след като видях лажите им от вътре, отказах и се оттеглих!

Ето това доказва, че са шибани фасадни националистчета, които си повтарят заучените фразички. А пък лесноподатливите на манипулация хора веднага им се връзват. За жалост тези хора са голяма част от народа. А това никак не е добре.
Върнете се в началото Go down
OUTSTAND
Гост




Мнението ви за Партия АТАКА Empty
ПисанеЗаглавие: ...   Мнението ви за Партия АТАКА I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 10:46 pm

Ало професори националисти никой от вас не каза че партия атака имат програмна схема и 20 точки дето оправят България ама тия работи са отхвърлени в парламента дори за разглеждане а не за удобряване или отхвърляне и не ми казвайте че това е може би защото идеите им са скапани, хората имат най-много идеи и предлагаща алтернатива за цяла България обаче понеже някой чул че АТАКА били притежание на Доган и ДПС са фасада на националисти и искат власт и ще излъжат народа ги плюят постоянно, грозната фасада на националисти са депутатите от БНС защото когато се създаде коалиция АТАКА и влязаха депутати в парламента от тази коалиция Боян Расате се обърна към Волен с думите " Волене аз колко направих за партията говерех на ляво на дясно представях я,сега в замяна ще ми дадеш едно депутатско място" ама няма Волен му каза заминавай си и оттогава Расате плюе партията. и пуска лъжи, а до Слави Трифонов той плюе АТАКА защото разбра че след изборите нз коя година партията ще влезе с около 25-30 депутата и тогава почна да ги плюе а беше забранено преди избори да има такива изказвания това намали гласувете с 8% за АТАКА, я ми кажете щом една такава партия ще продава народа защо във Варна в събота в общината имаше такива невероятни исторически доклади показващи какъв велик народ сме и че сме едни от първите хора на света, че сме имали календар много много преди всички други народи и че той даже е най-точния в цял свят, звучи ви пеувеличено , да но не бяхте във Варна на този ден да слушате как историци и други учени хора показват колко умен и велик народ сме били много много отдавна !!! Знаете ли че АТАКА имат най-много вкарани проектозакони в парламента??? Знаете ли че АТАКА няма да влезе в коалиция с никоя партия,по-горе бях писал за коалиция АТАКа да тогава имаше такава но това беше още в начолото на тази форация, в която са участвали и други депутати с други идеи които сега с в други партии или са независими !!! Кой се бори срещу цялата турска и циганска сган ДПС и граждани утре ако не се събудим ще си говорим на турски !!!
Върнете се в началото Go down
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

Мнението ви за Партия АТАКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 11:13 pm

OUTSTAND, в интерес на истината Боян Расате каза на Волен Сидеров "Волене земи да раскараш тоя, тоя, тоя и тоя защото ще те драпнат надоло те не са националисти а лакомят за пари и власт!" при което Волен не се съгласи и имаха некви спорове там и Боян се оттегли като един истински националист както направи и когато в БНРП започнаха да навлизат разни отрепки през 91-ва ако не се лъжа! А и ние никога несме били политическа сила досега пичага а сме просто организация! Финансираме се сами от собствените си джобове! Все пак радвам се че имаш различно мнение и не те обвинявам!
Ще се радвам ако си запален активист или привържаник на АТАКА да потдържаш тази категория! А и аз не казвам че са абсолиутни лаинари но повечето са лакоми за пари и власт за жалост! Бях, видях, оттеглих се! Наистина има момчета които са истински националисти, но за жалост ги използват, както се опитаха да направят с мен!
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

Мнението ви за Партия АТАКА Empty
ПисанеЗаглавие: ...   Мнението ви за Партия АТАКА I_icon_minitimeВто Фев 03, 2009 1:55 pm

АТАКА са една прознрачна партия член съм на младежката организация във Варна отскоро мисли се за дейности и мероприятия за българския народ както бях писал във Варна в общината имаше едни невероятни исторически доклади, показаващи историята ни, духовното учение "Тангризъм", българския календар,глаголицата майка на всички азбуки и др. Това трябва да го знае всеки българин и просто няма как да не се чувства горд че е такъв, тука колкото и да пиша няма да успея да предстявя нещата както бяха, но това накратко, който е от Варна надявам се миналата седмица като се е разхождал по булеварди и главни улици да е видял плакатите които разлепихме за това събитие,но както и да е то премина. А идеята на БНС е да привилича националисти , но те са използвани както каза админа, привличат се и много скинари, но вижте ние от АТАКА също сме националисти прочетете програмната схема на партията,20те точки, гледайте малко клипче за партията във vbov и ще разберете, не някои тука да ми говорят без да знаят че АТАКА са притежание на доган били гладни за пари и ала бала. http://www.ataka.bg/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=51
http://www.ataka.bg/index.php?option=com_content&task=view&id=14&Itemid=

И да не забравяме кой се бори най-много с турските копелета, цигани и мафия !!! Поне това не се опитвайте да го отричате, защото ставате за смях и показвате че нищо незнаете за АТАКА. АТАКА няма да избива турци и цигани в това бъдете спокойни не ги упреличавайте на расисти, партията се бори за България ние не искаме турци и цигани във власта, друг е въпроса че никой не ги ще пък в страната ни.
Върнете се в началото Go down
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

Мнението ви за Партия АТАКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА I_icon_minitimeВто Фев 03, 2009 3:00 pm

А защо на 3-ти март 2007г. или 2006г. (не се сещам коя точно), "националистите" от АТАКА изгониха скинарите от шествието за трети март в София!? Защото АТАКА се борят най-много с турците ли бе паляк!? Осъзнай се малко АТАКА я има от 5 години има няма, а скинарите ги има от 20 че и повече! Освен това БНС е много преди АТАКА и благодарение на Боян Расате, Волен Сидеров се издигна, но за жалост излезе сащото алчно за пари и власт копеле, на което не му пука за народа и страната ни!!! Но нека поговорим за национализма, патриотизма, национал-социализма, расизма, фашизма и шовинизма! Правиш ли разлика между всичко това!? И към кои се определяш!? Лично аз се определям към национал-социалистите!

Казваш че си нов в младешката организация във Варна! Аз можех да съм организатор на младежката за област Кърджали! Предлагаха ми но отказах, защото видях каква измет са всъщност! Не се притеснявай, ще дойде време и ти ще се разочароваш! Искрено се надявам да не дойде това време, но за жалост ще дойде!


ПС: Още веднъж те питам искаш ли да те направя модератор на секцията за политическа партия АТАКА, да си пускаш теми и да я развиваш!? Да си викаш приятелите националисти във форума и да го развием, защото все пак се борим за едно и също нещо! Нека не забравяме лозунга "Стига футболно и партийно деление, време е за национално обединение"!!!
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

Мнението ви за Партия АТАКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА I_icon_minitimeВто Фев 03, 2009 7:08 pm

Паляк ще викаш на баща си, на съседа, на някой друг, а не на мене, въздържай се малко да съм обидил аз някой, и Волен ви е изгонил щото буинствате на митингите на атака такива прояви не се позволени (незнам кво е било) , нищо против скинарите нямам, уважавам ги ама като ви има от 20 години защо не сте в парламента да оправяте проблемите, и как ще кажеш че Бнс било преди АТАКА след разделянето на коалицията АТАКА и спора на Волен и Расате от там тръгва БНС. Волен има книги за икономиката и за управлението на страната ни от преди 15 години в които той описва какво е днес, за икономическата криза и за другите проблеми както искаш го наричай и баба Ванга ако искаш ама го пише , той е много преди Бнс и Расате в политиката,имаше първо и предаване АТАКА по Скат, както и да е подъражайте си Бнс и аз АТАКА,истината е че който гласува за НДСВ,БСП,ГЕРБ значи гласува и за ДПС, а тия които пък гласуват за ДПС на всички ни е ясно кои са. Важното е ние да не позволяваме такива неправди, защото ДПС са незаконни по конституцията на България, да не говорим за криминалното им минало взривявали вагони с майки и деца, заведения и др. Може би знаете за гара Буново за тези случеи говоря, а за ДПС само АТАКА си позволяват да говорят, даже Волен каза че тази партия ще бъде съдена. А доколкото да съм модератор на тази категория ли е, тема ли е нямам нищо против

ЗА ТЕЗИ КОТИО НЕЗНАЯТ ЗА СЛУЧЕИТЕ НА ПРОТУРСКИ ТЕРОРИЗЪМ НАД БЪЛГАРИТЕ И ЗА ДПС ЕТО МАЛКО ИНФО:
http://www.vbox7.com/play:dfbff32b
http://www.vbox7.com/play:a95d713e
Върнете се в началото Go down
vivka
Новак
Новак
vivka


Брой мнения : 14
Join date : 31.01.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ

Мнението ви за Партия АТАКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА I_icon_minitimeВто Фев 03, 2009 7:26 pm

Абе вие тука нали повечето сте скинове? Скиновете по принцип са с десни убеждения,а като гледам вие повечето сте за БНС нещо не ми се връзва.... ?
Върнете се в началото Go down
Скинхед
Напреднал
Напреднал
Скинхед


Брой мнения : 58
Join date : 28.01.2009
Местожителство : София, България

Мнението ви за Партия АТАКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА I_icon_minitimeВто Фев 03, 2009 7:27 pm

vivka написа:
Абе вие тука нали повечето сте скинове? Скиновете по принцип са с десни убеждения,а като гледам вие повечето сте за БНС нещо не ми се връзва.... ?

И на мен не ми се връзва..ама не беше тук мястото на поста..
Върнете се в началото Go down
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

Мнението ви за Партия АТАКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА I_icon_minitimeВто Фев 03, 2009 11:07 pm

OUTSTANDING, виш ся кво пичага! Виждам че си националист и имаш потенциял! Само ще ти кажа едно!!! НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ ДА ТЕ ИЗПОЛЗВАТ!!! Разбирам че се опитваш да защитиш АТАКА и по този начин България, но малко грешиш! АТАКА са преди БНС/ГВАРДИЯ в парламнта, но не и преди Боян Расате! А ако Боян расате е бил алчен за пари и бласт навремето нямаше да се махне от БНРП.

След първоначалният ентусиазъм, вече уволнил се от казармата, на 20-ти април 1991 г. Боян Расате е приет за член на БНРП. Създава младежката организация и участва в изграждането на множество партийни структури в цялата страна. (пълномощно) Усилията му обаче са напразни, защото структурите се попълват с неуравновесени, или търсещи материални облаги хора, изповядващи национализма само на думи. Ръководният състав издига налудничави лозунги, а паричните помощи от чужбина се използват безразсъдно.

Един след друг, достойните и нормални членове биват обявявани за провокатори и след това изключвани. Друга част в знак на протест напускат сами. Сред тях е и Боян Расате. (молба за напускане)


"Щастието не е в парите, кариерата или скъпите вещи, защото човек може да притежава всички тях, и пак да не е щастлив. Щастлив е само онзи, който с цялото си сърце се е отдал на своя народ и Отечество."

Б. Расате
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

Мнението ви за Партия АТАКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА I_icon_minitimeВто Фев 03, 2009 11:25 pm

Както и да е, в момента атака е най-деистващата партия, няма място за спор, волен се явава по Сизмограф, Референдум и защитава българските интереси, в Референдум говореха за АЕЦ Козлудуй и един господин от НДСВ се изцепи жестоко че реакторите не били в изправност,господин Сидеров ги светна всичките които бяха против отварянето на блоковете след като заяви че има 12 проверки на европейска институция някаква нз ква точно, след това депутат от ГЕРБ се изцепи че трябвало разрешение от ЕС за отварянето на блоковете, абе какво разрешение бе никой няма да ни го напише, защото такъв документ не се издава, единия блок може да работи още 5 месеца, което ще донесе 130 млн лв. на България,останалите блокове могат да работят някои от тях до 2035 а това колко приходи са ? Освен Волен Сидеров за отварянето бяха и Каракачанов и един независим депутат,тук партии като ГЕРБ и НДСВ показаха още веднъж колко антибългарски са.Това го споменавам за хората дето си мислят че АТАКА са фасада на националисти , истината е че НДСВ и някои други хора получават голяма сума пари от ЕС,блоковете да не се пускат умишлено за други външни цели, и ето какви измислици се раждат от такива партии за да могат да вземат парите, а ако се пуснат блоковете нали ЕС ще си иска обратно парите за неспазена мръсна сделка !
Върнете се в началото Go down
REPRESSED
Новак
Новак
REPRESSED


Брой мнения : 20
Join date : 31.01.2009
Age : 36
Местожителство : Търовище/Русе

Мнението ви за Партия АТАКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА I_icon_minitimeСря Фев 04, 2009 11:33 pm

Към ГЕРБ и НДСВ включи и БСП в списъка на антибългарските партии.Такива предатели и нещастници няма нигде по света...Относно АТАКА - предпочитам я с пъти пред изброените по - горе.
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com/schneider_bg
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

Мнението ви за Партия АТАКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА I_icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 1:30 pm

да БСП и те са в списъка на анти-български партии и формации, но говорех за присъстващите личности в предаването Референдум,от БСП там нямаше представетели имаше от ГЕРБ,НДСВ и независими депутати,а Волен ги заби от всякъде за АЕЦ Козлудуй, най-накрая много точно каза "При наличието на такива хора,каквито има в студиото сега,България няма ниужда от врагове"
Върнете се в началото Go down
Terror-Machine
Новак
Новак



Брой мнения : 6
Join date : 07.02.2009

Мнението ви за Партия АТАКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА I_icon_minitimeСъб Фев 07, 2009 7:46 pm

Слуги на чужди интереси са народа си продават!Атака МАСОНСКИ ПОДЛОГИ!!!!
Върнете се в началото Go down
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

Мнението ви за Партия АТАКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА I_icon_minitimeСъб Фев 07, 2009 11:26 pm

Very Happy Very Happy тос пък и той друг, та те изцяло за българските интереси работят и формират проектозакони, филми и какво ли още не, че го имат и в програмна схема и 20 точки че няма да работят за чужди интереси,само за българските
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Мнението ви за Партия АТАКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА I_icon_minitimeПон Фев 09, 2009 4:46 pm

Никога не съм ги харесвала.Още откакто се появи този Воленчо ми стана ясно,че има нещо гнило.. не може той да ми говори за идеологията на Хитлер,за това как всичко ще се промени ако го изберем,че всичко в България ще се оправи ... и после гледаш цялата партия - кой педераст,кой педофил,кой умствено изостанал ... само гледат славата и парите ... Не си спомням много добре,но мисля,че още в началото,когато Ники им беше привърженик му казах,че този Волен е един смешник Smile И се оказах права. .. същото ще стане и с БНС,ще видите ... вече никой не се интересува от народа,а от собственото си благо..това е,което имам да казвам
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

Мнението ви за Партия АТАКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА I_icon_minitimeПон Фев 09, 2009 6:11 pm

ти в ред ли си ве, кой говори за хитлер бе, Волен ли я върви се гръмни бе, това че слушаш на славито гологлавите лъжи си е твой проблем !!! гнило било гнило ти е незнам си кво, е аре кажи де се издъниха АТАКА няма къде нали ??? Защото застават изцяло за български каузи и проблеми!!! Качил съм тука програмната схема и 20те точки четете и ако ми казвате че не са български каузи значи сте кретени !!! тос бил гнил оня бил педераст, другия бил гладен за пари ,третия бил слуга на доган и ала бала ми като много големи българи сте айде към парламента да ви видим вас !!!
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Мнението ви за Партия АТАКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА I_icon_minitimeПон Фев 09, 2009 10:02 pm

Я по-спокойно бе! К'во ланкаш ?! Достатъчно съм слушала и гледала ( и повярвай ми,Слави не го гледам),за да имам собствено мнение! Ако имах възможността да вляза в парламента : С удоволствие бих го направила! Поне ще говоря реални неща ! =) А не някакви глупости,на които само хлапета и умствено изостанали да ми се връзват...и хайде убеди ме,че тези от АТАКА не гледат парите на държавата и че няма педерасти и педофили..нали ги съдиха?! И,ако обичаш,не псувай!
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
Sponsored content





Мнението ви за Партия АТАКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за Партия АТАКА   Мнението ви за Партия АТАКА I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мнението ви за Партия АТАКА
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Мнението ви за Малцинствата
» АТАКА вдигна поруганите от турци кръстове

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
България Над Всичко!!! :: Обща категория :: Политическа партия АТАКА-
Идете на: