България Над Всичко!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на българите националисти!!!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???

Go down 
+7
Скинхед
BG-PATRIOTKA
Fucking Silly
Admin
teddy
Бранникъ
BaldHead
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Disturbed
Новак
Новак
Disturbed


Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2009

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 12:53 pm

Antisocial_ написа:
Като цяло съм против тревата ... пушила съм и не е яко. Не съм фенка и на това окло мен да има напушени зомбита. И съм ТВЪРДО ПРОТИВ ЛЕГАЛЕЗИРАНЕТО и. Не искам някой ден децата ми да си вземат леки наркотици от супермаркета или пък някой да блъсне майка ми с кола, защото е надран като животно!!! Толкова по въпроса!
Май за пръв път сме на едно мнение Laughing
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 12:57 pm

ето че почвате да се изяснявате Laughing по-добре ще е без да се спори!
самоче аз трябва да си промия мозъка малко scratch Smile
Върнете се в началото Go down
Disturbed
Новак
Новак
Disturbed


Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2009

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 12:59 pm

BaldHead написа:
ето че почвате да се изяснявате Laughing по-добре ще е без да се спори!
самоче аз трябва да си промия мозъка малко scratch Smile
Спора не е лошо нещо! От него се ражда истината.
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 1:09 pm

можеби Very Happy
Върнете се в началото Go down
Antisocial_
Напреднал
Напреднал



Брой мнения : 50
Join date : 29.01.2009
Местожителство : Бургас

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 1:36 pm

Disturbed написа:
BaldHead написа:
ето че почвате да се изяснявате Laughing по-добре ще е без да се спори!
самоче аз трябва да си промия мозъка малко scratch Smile
Спора не е лошо нещо! От него се ражда истината.

+1! Laughing
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 10:07 pm

знаете ли какво???мислих мислих мислих и пак мислих и стиганах до едно мое мнение!
Майната му на алкохола майната му на треволяка майната му на всичко което ти ебава орагнизма!!!
Върнете се в началото Go down
Скинхед
Напреднал
Напреднал
Скинхед


Брой мнения : 58
Join date : 28.01.2009
Местожителство : София, България

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 10:25 pm

BaldHead написа:
знаете ли какво???мислих мислих мислих и пак мислих и стиганах до едно мое мнение!
Майната му на алкохола майната му на треволяка майната му на всичко което ти ебава орагнизма!!!

От теб ще излезе някой философ...мислих мислих вика... хахахха
Върнете се в началото Go down
miss..shady...
Напреднал
Напреднал
miss..shady...


Брой мнения : 66
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : Казанлък

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 10:31 pm

Велик мислител си ти Very Happy Ама си прав! Допада ми какво си измислил cheers
Върнете се в началото Go down
Скинхед
Напреднал
Напреднал
Скинхед


Брой мнения : 58
Join date : 28.01.2009
Местожителство : София, България

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 10:32 pm

miss..shady... написа:
Велик мислител си ти Very Happy Ама си прав! Допада ми какво си измислил cheers

Това не го е измислил той хахахаха всеки 2-ри го знае...измислила го е медицината, казали са го учените...
Върнете се в началото Go down
miss..shady...
Напреднал
Напреднал
miss..shady...


Брой мнения : 66
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : Казанлък

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 10:39 pm

Имам в предвид че може да каже "майната му на всичко което ти ебава организма"
щото има и такива които не могат.....
Върнете се в началото Go down
Скинхед
Напреднал
Напреднал
Скинхед


Брой мнения : 58
Join date : 28.01.2009
Местожителство : София, България

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 10:41 pm

miss..shady... написа:
Имам в предвид че може да каже "майната му на всичко което ти ебава организма"
щото има и такива които не могат.....

Ако става дума за това, да така е Wink
Върнете се в началото Go down
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 04, 2009 7:46 pm

браво хубаво си го измислил
Върнете се в началото Go down
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 04, 2009 7:51 pm

За който собственото здраве е едно от първите неща,прекалено много алкохол,наркотици,цигари и други вредители не трябва да същестъват, аз съм такъв не пуша,не пия (само бира по малко), наркотици не взимам нито други вредители,нито хранителни добавки и химии.Един вид плащаш да се тровиш ? Не виждам каква е ползата.А наркоманите са отчаяни хора,без воля и в повечето случи едни боклуци,отайка също.
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 12:32 am

наркоманията е болестно състояние и тва е!
Върнете се в началото Go down
Antisocial_
Напреднал
Напреднал



Брой мнения : 50
Join date : 29.01.2009
Местожителство : Бургас

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 4:33 pm

Да бе, да бе. Хората така се забавляват. Като ви пречат алкохола и цигарите не пушете и не пийте. Верно, че вредят на здравето, ама то вече много здрави умряха, така че е все тая дали човек пуши, пие, друса, или квото и да е ...
Върнете се в началото Go down
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 8:20 pm

ми те до това ти мислене са те докарали, как ще кажеш че е все тая ??? след като влияят и психически, и на нервите и на цялото здраве,много здрави умряли а колко болни умряха ??? по-малко ли ???забавление, че ти неможеш ли да се забавляваш без тези неща ??
Върнете се в началото Go down
Antisocial_
Напреднал
Напреднал



Брой мнения : 50
Join date : 29.01.2009
Местожителство : Бургас

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 06, 2009 1:06 pm

Точно пък за пиенето ... ок, вреди, ама айде ми обяснете, че човек който цял живот е пил поне по 300 на ден ракия, е доживял до 89 г. (дядо ми). Той не е единствения де. Един път не е бил болен, бе мама му, един път. No

А до това да се забавлявам не говоря за себе си, а като цяло. Въпреки, че без цигари хич не би ми било забавно, ама въобще!!
Върнете се в началото Go down
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 07, 2009 11:28 pm

значи неможеш да се забавляваш, а за ракията по 300 гр. съм съгласен въпреки че не пия, в нормални количества е добре и може но след това не
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Какво искат турците от наща държава!
» Какво Мислите За Следните Култури В България???
» Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?
» Какво Мислите За Този Човек "Мирослав Блажев"???
» Какво искаме и какво предлагаме !!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
България Над Всичко!!! :: Обща категория :: Предложения-
Идете на: