България Над Всичко!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на българите националисти!!!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???

Go down 
+7
Скинхед
BG-PATRIOTKA
Fucking Silly
Admin
teddy
Бранникъ
BaldHead
11 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? I_icon_minitimeНед Яну 25, 2009 11:43 pm

значи сега 1ви аз да кажа мойто мнение Very Happy
гадове които смъркат, боцкат пушат херойнища и други такива лайна немога да гледам!равнявам ги на цигани...
в смисъл единствения наркотик според мен които не прави хората долни наркомани е марихуната и тук е времето да кажа че повечето хора са скептично настроени към нея незнам защо, аз самият съм пушил няколко пъти (може и повече да са..) но несъм пристрастен (в смисъл трева мога да не пуша с години ама без цигари ще пукна) така де против твърдите съм но несъм против марихуанта (от леките само тя защото други леки незнам а и неме интересуват)доказа но е че тя не подтиква към твърдите и не води до пристрастяване (както цигарите) и не врети (колкото алкохола), абе незнам всичко си е до психиката на човека все пак а тя е необяснима и повечето хора си имат собствено мнение...
Върнете се в началото Go down
Бранникъ
Новак
Новак
Бранникъ


Брой мнения : 18
Join date : 25.01.2009

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? I_icon_minitimeПон Яну 26, 2009 12:09 am

Ха-Ха! Виж пич "лек" и "твърд" наркотик няма се си е наркотик, от единия "лек" минаваш на другия "твърд" и пропадаш. Относно Алкохола и Цигарите, и те вредят също като "лекия и тежкия наркотик" За това "Не пиите, не пушете, не се дрогирайте!" Лично аз вече месец се опитвам да спра цигарите , ако някой знае как да помогне нека драсне едно ЛС, Благодаря предварително. Smile
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? I_icon_minitimeПон Яну 26, 2009 12:31 am

ами за цигарите знам един начин така ги отказах като бях по-малък Laughing хванаха ме наще бях в 6ти клас и ме накараха да сдъвча 5-6 цигари и от 6ти до 11 клас небях пипал цигара ама без да исках ги подучих пак Rolling Eyes него препоръчвам на никого да ги дъвка Laughing .....
Върнете се в началото Go down
teddy
Новак
Новак
teddy


Брой мнения : 21
Join date : 23.01.2009
Age : 32

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? I_icon_minitimeПон Яну 26, 2009 12:38 am

Идиоти - това е. Пропадат колкото се може повече и стават боклуци. Няма да коментирам повече. Това е за наркоманите. А относно наркотиците - няма никакъв смисъл от тях.
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? I_icon_minitimeПон Яну 26, 2009 12:55 am

teddy написа:
Идиоти - това е. Пропадат колкото се може повече и стават боклуци. Няма да коментирам повече. Това е за наркоманите. А относно наркотиците - няма никакъв смисъл от тях.

е са от наркотиците няма смисъл да то като погледнеш над алкохола и цигарите и от тях няма смисъл.. нали?
пак повтарям против всички наркотици съм отсвен марихуанта защото никои неможе да ме обиеди че тя е главната причина да има толкова много наркомани във БЪЛГАРИЯ И ПО СВЕТА казах и пак ще кажа пушил съм и то много одавна а и не редовно....не чувствам нужда от нея а и немисля да пуша вече трева немога да кажа че съм я спрял защото несъм я почвал....
и ти теди кфо подразбираш под наркомани???хора който друсат яката със сякфи работи или и тези който пушат тева чат пат???искам да те питам виждала ли си истински наркоман на живо???такъв кадето няма нито една вена???гледката е долна наистина повярваи ми...
а относно "това е за наркоманите." кфо само наркомани ли трябва да пишат в тая тема да я коментират само наркомани???я се замисли това не е ли сериозен проблем на обществото защо да него коментираме???
и да разбирам че аз съм наркоман щото чат пат съм обивал нервите???май е по хубаво човек да се напие да се прави на мъж и да се збие а??карай да върви........
Върнете се в началото Go down
Бранникъ
Новак
Новак
Бранникъ


Брой мнения : 18
Join date : 25.01.2009

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? I_icon_minitimeПон Яну 26, 2009 12:56 am

BaldHead написа:
ами за цигарите знам един начин така ги отказах като бях по-малък Laughing хванаха ме наще бях в 6ти клас и ме накараха да сдъвча 5-6 цигари и от 6ти до 11 клас небях пипал цигара ама без да исках ги подучих пак Rolling Eyes него препоръчвам на никого да ги дъвка Laughing .....


ооо батка тва с яденето съм го преминал отще във 2-ри клас Sad доста е кофти ама едва ли ще помогне .....
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? I_icon_minitimeПон Яну 26, 2009 12:58 am

и аз така мисля вече може и да не помогне аз сега мисля да ги спра еи така (казвам СТИГА и няма да пуша близо месец) Laughing ама просто знам че съм зависим към тези лайна и неми харесва да е така мразя ги!
Върнете се в началото Go down
teddy
Новак
Новак
teddy


Брой мнения : 21
Join date : 23.01.2009
Age : 32

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? I_icon_minitimeПон Яну 26, 2009 1:01 am

Хора. които пушат трева чат-пат или редовно, не ги възприемам за наркомани. А относно "това е за наркоманите" исках да кажа, че това ми е мнението за този въпрос и отивам на другия - наркотиците. А не, че по темата могат да пишат само наркомани Smile И напълно те подкрепям, че това е проблем на цялото общество, а не само на отделни хора Smile
Върнете се в началото Go down
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? I_icon_minitimeПон Яну 26, 2009 1:38 am

Мразя наркотиците! Било то "леки" или "твърди"!!!
Много хора пушат трева и с какво стават по-различни от мен!? А да сещам се! Ставът морален упадак на обществото!

Наркоманите, не мога да ги разбера... какъв е смисъла да се друсат!? Пробвъл съм от всичко, затова говоря толкова категорично! Никакъв смисъл, пълен боклук!!!
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? I_icon_minitimeПон Яну 26, 2009 2:35 pm

теди извиняваи че не хванах мисълта ти Very Happy

"Мразя наркотиците! Било то "леки" или "твърди"!!!
Много хора пушат трева и с какво стават по-различни от мен!? А да сещам се! Ставът морален упадак на обществото!
Наркоманите, не мога да ги разбера... какъв е смисъла да се друсат!? Пробвъл съм от всичко, затова говоря толкова категорично! Никакъв смисъл, пълен боклук!!!"

значи ето го и моето мнение има наркомани който не по собствено желание са станали такива (например на един приятел чичо му си загуби крака и от болки защото кракът му се разлагаше забираше гной и тн. и стана наркоман сега в момента се е излекувал)и други като по малките а и по големите който от "гъзария" стават наркомани...а наркоманите с какво стават по различни от нормалните хора?с това че вървят по земята и си преплитат краката а си мислят че летят в небесата...
"Пробвъл съм от всичко" а на мен са ми предлагали сякакви лайна но аз съм твърто против освен конопа нищо че може да него пуша...
четох наскоро една статистика за употребата на канабис и тя сочеше че в страни в които е забранен се употребява повече отколкото в страните в които е легализиран....
Върнете се в началото Go down
Fucking Silly
Новак
Новак



Брой мнения : 5
Join date : 26.01.2009

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? I_icon_minitimeПон Яну 26, 2009 9:41 pm

Хмм.. Все ми е тая леки или твърди наркотици са.. Тревата и аз я пуша, макар, че не съм пристреастена и мога да си кажа повече трева няма да пипна и да го направя.. Обаче да си кажа честно и тревата си има процент на пристрастяване.. Колкото и да е наркотик си е.. Искам да кажа, че под трева обединявам трева, коноп, канабис и произволите му там... И цигарите си ги пуша макар да не ми харесват ми е трудно просто да ги спра.. пробвах се с по 1 цигара на ден.. НЯМАМ ВОЛЯ.. Пробвах да ги дъвча.. За 1 ден без цигара после пак.. Просто нямам силата само да стоя и да съзерцавам гледката как всички пушат и аз само се въздържам.. Много искам да стана и аз въздържател както цялата компания в която съм обаче нещо не ми се отдава..

И за алкохола 2 думи : Без алкохол мога.. Не съм станала пияница.. Въздържам се от това.. Даже смея да кажа, че се гордея, че мога поне от това да се въздържам защото компанията в която се движа просто няма ден без бира, водка или алкохол някакъв.. Просто не могат да се въздържат..

И все пак : Наркомани.. Няма как да ги откажеш от наркотиците.. Познавам много наркомани.. Един от тях сега работи по въпроса със спиране на наркотиците обаче нещо не му се получава.. Наркотиците верно лайна са.. Но като се замисля веднъж ако ги опиташ само ти става навик да ги ползваш.. И след това следва безсъние и изтерия когато нямаш наркотик и не можеш да стоиш на едно място..

И както винаги казвам : Наркоманите ще умрат.. Наркотиците ще станат трудни за продажба.. Но същевременно ще се раждат нови наркомани.. Е, лъжица или вилица?

Извън Темата :
Много ме е яд само на тва : Как може 13-14 годишни (колкото мен) да пушат цигари от два месеца и да казват "не мога да ги спра"? Или да се друсат като умопобъркани.. Да създават псевдо-рапърски групички и всяка да пее как иска да и го бутнат.. Съжелявам, че се изразявам така обаче си е истина.. И без това все едно го казвам на себе си 'щото и аз съм на 13, но пък за сведение към по горното пуша от 2 години и честно казано не се гордея и наистина искам да спра ама Волята липсва.. Нещо винаги пропускам..

Още нещо по темата :
Сега се сетих :
Слим беше направил някаква песен та сега ще ви я дам на вас, че нещо много ме изкефи текста.. Като цяло се пее за наркоманите - http://vbox7.com/play:72245750
Тва е мое мнение нататък си е ваше.. Критики.. Похвали.. Каквото искате отправяйте Wink
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? I_icon_minitimeПон Яну 26, 2009 11:12 pm

Laughing как можа да станеш наркоман как можа а??такъв ли си тупан толкова ли ти е готино на игла как можа а как можа да станеш наркоман а.......?.... Laughing
да ама СЛИМ одавна е станал НАРКОМАН защото е "гении" защото всичко опира до психиката на човека!може да нямам силна воля зада спра цигарите но имам силна психика и знам кое е добре и зле за мен Smile в смисъл ненамирам нищо лошо в годината да запалиш 1-2 мах 3 пъти трева макарче аз мисля, че за момента съм си добре и без нея....
ех ако можеше и цигарите да спраааа.......и да несе сещам повече за тяххх..... Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
Fucking Silly
Новак
Новак



Брой мнения : 5
Join date : 26.01.2009

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? I_icon_minitimeВто Яну 27, 2009 5:44 pm

Абе Слимслята го остави.. И той не издържа.. Хубавото е, че е направил песента за да докаже, че не е "супер яко" т'ва .. Той поне се е осъзнал.. Да ти кажа познавам толкова много наркомани, че мисля вече, че повечето ми приятели са наркомани.. Ама никой не се осъзнава разбираш ли? Половина се тресат като ненормални и не им пука.. Абе то вече 'сичките наркомани взеха да стават 'щото "искат само да опитат" .. Думи нямам просто.. Ама нека си се друсат нали няма аз да умирам..
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? I_icon_minitimeВто Яну 27, 2009 6:36 pm

Доста отрицателно ми е мнението..не мога да ги търпя и изключително много ме дразнят,с няхната си изкривена действителност,убития вид и т.н... същото ми е мнението и за алкохолиците и пияниците.Твърдо против тези неща съм.. лично аз пиех,при това изключително много... но един ден се замислих колко глупости съм правила и се стегнах.. сега съм на 1-2-3 бири,но не повече..пък като видя пиян човек,отвътре просто ми става едно такова отвратително,започвам да се ядосвам,защото ми напомня на един човек(наркоман-алкохолик),който ми беше много близък... утрепка ... Smile И така ... Твърдо против ! Пробвала съм,точно за това мога да кажа,че съм твърдо против.Няма треви-мреви,или пък синтетиката ... всичко това са такива боклуци ... Mad Mad Mad Mad Mad Ето,само като пиша за това и се ядосах Mad
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
Скинхед
Напреднал
Напреднал
Скинхед


Брой мнения : 58
Join date : 28.01.2009
Местожителство : София, България

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 2:57 pm

Кур за наркотиците и наркоманите! BaldHead от всички видове дроги ти си си избрал най-негърската, поздравления Exclamation
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 7:15 pm

няма значение кфа е негарска циганска важното е че е най-безвредна ама кфо да направя учуждил съм се от тия работи миналия ден един ми предлага и следва майната му...зарибяват ме с тъпня.
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 8:30 pm

BaldHead написа:
няма значение кфа е негарска циганска важното е че е най-безвредна ама кфо да направя учуждил съм се от тия работи миналия ден един ми предлага и следва майната му...зарибяват ме с тъпня.

Има ли значение,че са най-леките ?! Пак са наркотици,пак ти промиват мозъка и пак те правят на зомби ... това,че веднъж си отказал .. все тая ... следващия път пак ще кажеш "да" ...
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
miss..shady...
Напреднал
Напреднал
miss..shady...


Брой мнения : 66
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : Казанлък

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 8:38 pm

Човекът се опитва да ви обясни че може да се ограничава..Има толкова долни отрепки които по цял ден са само на треволяци и не само..Щом е казал НЕ значи може пак да го каже освен ако някой не го подведе по грешния път ама вярвам че има акъл и знае кое е правилно за него Exclamation

А относно пристрастяването към тревата пафкай всеки ден по няколко пъти и да видим дали няма да станеш зависим! Ама най-важното е да знаеш какво правиш и да си наясно с последиците.. Exclamation
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 9:46 pm

Мен ми е ясно какво е написал и без да ми го разяснявате ... аз просто ви казвам какво ще стане .. : )
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 9:53 pm

BaldHead написа:
Laughing как можа да станеш наркоман как можа а??такъв ли си тупан толкова ли ти е готино на игла как можа а как можа да станеш наркоман а.......?.... Laughing
да ама СЛИМ одавна е станал НАРКОМАН защото е "гении" защото всичко опира до психиката на човека!

Хахахахахаха! Пич с мисленето което имаш да ти кажа не ставаш за председател на сдружението на клушарите в циганските гета, Камоли на Български Национален Съюз!!!

Абе ще ми се да те питам едно въпросче и... ще те и питам!

Абе ти нормален ли си бе!? В кой свят живееш!? Спенс, Слим и останалите (не ги знам кои са) от "снайпер рекърдс" са голми гении нали!? И аз так мисля! Very Happy Промиват мозъците на децата че като пишиш трева си гангстер и си велик. На това се и дължи можеби опадака на днешната младеж!? Ти как мислиш!? Четох един твой коментар, слушаш: Рап, Метал, ои, ска, нази, фолк.... абе ти изброи всички стилове бе!

Кефиш се на Рап, същевременно слишаш Ой, в който се пее че рапарите са педали и такиа глупости примерно... Не те разбирам честно!

Който ме познава, може да ти каже, че аз съм доста пряк човек и казвъм това което мисля в прав текст вместо да говоря зад гарба на даден човек!!!
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 10:00 pm

Има нещо вярно в това... Между другото и аз го забелязах това,но реших да си мълча,защото не веднъж съм нападана групово от цял форум,заради прямостта ми ... Smile
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 12:39 am

оффф леле не ми хващате мисълта тревата немога да кажа че съм я отказъл защото несъм я почвал!!!пушил съм през скапания си живот максимум 5-6 пъти и знам какво е за това несъм против нея....никой неможе да ме обеди че като пушиш трева че си "гангстер" такова понятие в БЪЛГАРИЯ НЕ СЪЩЕСТВУВА сега малките лапета се зарибяват с тъпня и си вкарват някфи филми мен слабо ме интригува защото ме хванаха веднъж наще и си дадох сметка (намериха мия в джоба) като се замисля имам и един познат от кфартала който просто несе спира да пуши може и да смърка него знам неме ебе станал ми е адски противен такаче мога да кажа че в моя град Казанлък а дори и Видин имам доста примери за това какъв НЕ ТРЯБВА ДА СТАНЕ ЧОВЕК!!!а изтървах и Варна някои от вас мотал ли се е из морската градина където играят децата???
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 7:14 am

Разбира се,че сме ходили всички там и сме виждали малките зарибявки... и какво от това? Въобще не ти говоря за тях ... ти ела по София да видиш какво е и тогава ми говори за Утрепките... Ставаше въпрос за съвсем друго,но явно всеки тук чете отгоре-отгоре,колкото да хване 2-3 думи от това,което съм написала .. както и да е .. приключвам темата,няма да споря с вас .. между другото , BaldHead, правописа ти е УНИКАЛЕН !
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 12:37 pm

хаха просто тези стилове може да са различни но на мен ми харесват и ги съчетавам по някакъв начин зависи в какво настроение съм.....
понякои път и аз самият несе разбирам Laughing ...всеки човек е индивидуален незабравяйте това!
"aggass - hey nigger" тая песен например е за негрите ама на мен ми харесва!!!
Върнете се в началото Go down
Antisocial_
Напреднал
Напреднал



Брой мнения : 50
Join date : 29.01.2009
Местожителство : Бургас

Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 12:50 pm

Като цяло съм против тревата ... пушила съм и не е яко. Не съм фенка и на това окло мен да има напушени зомбита. И съм ТВЪРДО ПРОТИВ ЛЕГАЛЕЗИРАНЕТО и. Не искам някой ден децата ми да си вземат леки наркотици от супермаркета или пък някой да блъсне майка ми с кола, защото е надран като животно!!! Толкова по въпроса!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???   Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите??? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Какво искат турците от наща държава!
» Какво Мислите За Следните Култури В България???
» Какво Мислите За Тези Деца Като От Домът В Могилино?
» Какво Мислите За Този Човек "Мирослав Блажев"???
» Какво искаме и какво предлагаме !!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
България Над Всичко!!! :: Обща категория :: Предложения-
Идете на: