България Над Всичко!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на българите националисти!!!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какво искат турците от наща държава!

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Какво искат турците от наща държава! Empty
ПисанеЗаглавие: Какво искат турците от наща държава!   Какво искат турците от наща държава! I_icon_minitimeСря Фев 11, 2009 5:52 pm

От много години насам турците са искали Южните части на Родопите да станат техни...(и за сега се справят добре...)
както и да е но като чух че Варна са искали да я направят турска собственост тогава вече вдигнах кръвно....
все едно в наща Родина да има отделна държава която да е към турция.............. Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Какво искат турците от наща държава! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво искат турците от наща държава!   Какво искат турците от наща държава! I_icon_minitimeСря Фев 11, 2009 6:27 pm

Едно на ръка,че това никога няма да стане с Варна,защото Варна е един от най-големите градове в България.. и малко трудно да изнесат всичките българи от там.Второ,че те не само се опитват да си вземат Родопите,но и почти са успяли.. и по-виновни сме самите ние,които им разрешаваме...и Трето и последно.. пич,оправи си малко правописа,ако можеш =)
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

Какво искат турците от наща държава! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво искат турците от наща държава!   Какво искат турците от наща държава! I_icon_minitimeСря Фев 11, 2009 11:15 pm

ами за съжаление наистина в родопите работят адски здраво турците,разказвали са ми за балкана обаче,как турски разузнавачи разпитват местните за околията и ги питат "Това как се казва на турски" и такива,и тия турци са естествено разузнавачи дава им се карта и си вършат работата,никой не действа обаче.а доколкото за варна аз пуснах тема в която пише че доган обявава война на сидеров и иска да набута депутати в общината, защото бяха приети двама от атака в оправата на града на миналите избори, но това няма как да стане защото турците тук са малко а ако се вдигнат , ще ги избием сериозно.А като цяло те искат цялата ни държава.
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Какво искат турците от наща държава! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво искат турците от наща държава!   Какво искат турците от наща държава! I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 12:34 am

правописа на клавиатурата не ме интересува Smile гледам си правописа с химикалката а не с клавиатурата ей да не го прочетеш на въпреки не се убиждай правописа на клавиатурата е едно а друго е на ръка според мен.
а и Варна понеже имам роднини там послучайност ако мечтата им се изпълни дупе да им е яко Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Disturbed
Новак
Новак
Disturbed


Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2009

Какво искат турците от наща държава! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво искат турците от наща държава!   Какво искат турците от наща държава! I_icon_minitimeПон Апр 06, 2009 9:25 pm

За Варна не се притеснявайте, докато съм жив турците няма да диктуват тука!
Върнете се в началото Go down
rikata
Новак
Новак



Брой мнения : 1
Join date : 17.05.2009

Какво искат турците от наща държава! Empty
ПисанеЗаглавие: БГ над всичко   Какво искат турците от наща държава! I_icon_minitimeНед Май 17, 2009 12:31 pm

Може да сме най-бедната държава и да нямаме армия както другите страни,но никога и на никого няма да се оставим особено на турците който българин смята че не съм прав да се маха от България ясно!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво искат турците от наща държава! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво искат турците от наща държава!   Какво искат турците от наща държава! I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво искат турците от наща държава!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ТУРЦИТЕ В БЪЛГАРИЯ,ДЕЙСТВИЯТА И ДЪРЖАНИЕТО ИМ!!КАЧВАЙТЕ МАТЕРИАЛИ И НОВИНИ ЗА ТУРСКИТЕ НЕПРАВДИ НАД БЪЛГАРИЯ
» Какво Мислите За Следните Култури В България???
» Какво мислите за Твърдите и Леките наркотици включително и наркоманите???
» България е богата държава
» Какво мислите за БНС!?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
България Над Всичко!!! :: Обща категория :: Предложения-
Идете на: