България Над Всичко!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на българите националисти!!!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Расате

Go down 
+2
Terror-Machine
Admin
6 posters
АвторСъобщение
?????? 9
Гост




Расате Empty
ПисанеЗаглавие: Расате   Расате I_icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 9:16 pm

Расате е несериозен човек.Той не може да ви предложи нищо оригинално.Предпологам, че около него има и по адекватни момчета , защото няма да ви докара доникъде.Той е купен.Мойта почитания към другите момчета
Върнете се в началото Go down
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

Расате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Расате   Расате I_icon_minitimeПет Фев 06, 2009 6:29 am

И кое те навежда на тази мисъл, че той е "купен" и е "несериозен човек"!? Обоснови тезата си!?
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
Terror-Machine
Новак
Новак



Брой мнения : 6
Join date : 07.02.2009

Расате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Расате   Расате I_icon_minitimeСъб Фев 07, 2009 7:55 pm

Еврейска подлога е Расате ... КОЙ МУ ПЛАТИ ОБРАЗОВАНИЕТО ?! КОЙ ГО СПОНСОРИРА ?! ЗАДАВАЙТЕ СИ ТЕЗИ ВЪПРОСИ ... И КАК ИЗВЕДНЪЖ НЕ Е ЧЛЕН НА БНРП ПРИ ПОЛУЖЕНИЕ ЧЕ ОГЛАВЯВАШЕ МЛАДЕЖКАТА ОРГАНИЗАЦИЯ НА ВРЕМЕТО ....
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Расате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Расате   Расате I_icon_minitimeПон Фев 09, 2009 4:49 pm

Стига бе,кой му платил образованието,какво значение има? Въпросът е,че говори много,гледа да се мярка навсякъде..а всъщност не прави нищо =) Като всички останали...
Даже и пример ще ви дам,защото съм сигурна,че ще ме нападнете(поне за мен така стоят нещата ) : на шествието на педерастите в София,той беше най-отпред,буташе се,арестуваха го... и какво ? Появи се по телевизията и наговори куп глупости.. не каза нищо смислено.Не казвам,че съм в защита на обратните.. но той по дяволите чий го диреше там ?! Освен да хване Дедовия,друго не мога да му предложа !!!!
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

Расате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Расате   Расате I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 8:38 am

Terror-Machine написа:
Еврейска подлога е Расате ... КОЙ МУ ПЛАТИ ОБРАЗОВАНИЕТО ?! КОЙ ГО СПОНСОРИРА ?! ЗАДАВАЙТЕ СИ ТЕЗИ ВЪПРОСИ ... И КАК ИЗВЕДНЪЖ НЕ Е ЧЛЕН НА БНРП ПРИ ПОЛУЖЕНИЕ ЧЕ ОГЛАВЯВАШЕ МЛАДЕЖКАТА ОРГАНИЗАЦИЯ НА ВРЕМЕТО ....

Организацията се спонсорира изцяло от членския ни внос! За съжаление никой не изявява желание да ни спонсорира! А за БНРП, Боян Расате основа младешката организация, пише му го в автобиографията!

...След първоначалният ентусиазъм, вече уволнил се от казармата, на 20-ти април 1991 г. Боян Расате е приет за член на БНРП. Създава младежката организация и участва в изграждането на множество партийни структури в цялата страна (пълномощно). Усилията му обаче са напразни, защото структурите се попълват с неуравновесени, или търсещи материални облаги хора, изповядващи национализма само на думи. Ръководният състав издига налудничави лозунги, а паричните помощи от чужбина се използват безразсъдно.

Един след друг, достойните и нормални членове биват обявявани за провокатори и след това изключвани. Друга част в знак на протест напускат сами. Сред тях е и Боян Расате. (молба за напускане) ...

П.С: Не виждам как може да говорите за нещо което незнаете а сте чули от трето лице!?
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
vivka
Новак
Новак
vivka


Брой мнения : 14
Join date : 31.01.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ

Расате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Расате   Расате I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 4:49 pm

Хах админе аз имам желание да ви спонсорирам,нооо няма как ;]
Върнете се в началото Go down
Илия Дончев
Новак
Новак
Илия Дончев


Брой мнения : 8
Join date : 28.02.2009
Age : 39
Местожителство : Бяла Слатина

Расате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Расате   Расате I_icon_minitimeПон Апр 27, 2009 7:35 pm

СРС отложи делото на Сидеров срещу Боян Расате

Днес от 14:30 ч. се проведе първото заседание на делото, което Волен Сидеров заведе срещу лидерът на БНС/ГВАРДИЯ Боян Расате. Тъжителят Сидеров не се яви в съда и беше представляван от свой адвокат. Съдът даде ход на делото и Боян Расате, който се защитаваше сам, предяви искане:





1.

Да се раздели гражданският иск, предявен от Сидеров за 50 000 лв. от наказателното производство. Съдът уважи искането на Расате и прекрати разглеждането за исканата сума в това дело.
2.

Съдът уважи искането на Боян Расате и допусна свидетели, които да установят, че Волен Сидеров е „духовен педераст”.



Защитникът на ищеца Сидеров не посочи свидетели, които да свидетелстват по съществото на делото, а поиска да бъдат допуснати свидетели, които да установят претърпените от Сидеров щети.

Делото беше отложено за 8-ми юли.

След делото, Боян Расате беше запитан, дали съжалява и ще си върне ли думите назад, на което той отговори кратко и ясно: „За мен Сидеров не е националист, а лъжец, който говори едно и върши друго. Точно това и ще докажа в съда.”
Върнете се в началото Go down
http://www.bgns.net
gorskiq
Новак
Новак
gorskiq


Брой мнения : 36
Join date : 21.01.2009
Age : 34
Местожителство : Сандански

Расате Empty
ПисанеЗаглавие: 88   Расате I_icon_minitimeВто Май 05, 2009 4:42 pm

Стига бе,кой му платил образованието,какво значение има? Въпросът е,че говори много,гледа да се мярка навсякъде..а всъщност не прави нищо =) Като всички останали...
Даже и пример ще ви дам,защото съм сигурна,че ще ме нападнете(поне за мен така стоят нещата ) : на шествието на педерастите в София,той беше най-отпред,буташе се,арестуваха го... и какво ? Появи се по телевизията и наговори куп глупости.. не каза нищо смислено.Не казвам,че съм в защита на обратните.. но той по дяволите чий го диреше там ?! Освен да хване Дедовия,друго не мога да му предложа !!!!

има доста неща, които е направил. Но не е тук мястото да ги изброявам. По скоро аз бих казал, че той е човек, който не говори а действа. Има доста действия на лице и съм сигурен, че на живо ако ти ги споделя, ще си промениш мнението си за него. Сигурен съм.
Върнете се в началото Go down
http://www.istinskibulgari.dir.bg
Sponsored content





Расате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Расате   Расате I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Расате
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Разликата Волен - Расате

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
България Над Всичко!!! :: Обща категория :: Български Национален Съюз и Гвардия-
Идете на: