България Над Всичко!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на българите националисти!!!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО

Go down 
+5
REPRESSED
gorskiq
somebody89
miss..shady...
Admin
9 posters
АвторСъобщение
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО Empty
ПисанеЗаглавие: АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО   АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО I_icon_minitimeСъб Яну 17, 2009 12:01 pm

Моля ,прочети целия текст ,ако си истински националист!

Драги националисти,мили Българи,искам да ви поздравя за едно огромно наше постижение !Ние сме единствените хора в нашата мила родина ,които въпреки тоталния контрол от страна на властимащите българофоби и туркофили осъзнаваме жестоката истина и се борим срещу тази паплач,ние сме единствените ,които не се поддават на глупавата,юдо-масонска,интернационална пропаганда,ние сме всъщност пазителите на тази велика страна и от този факт можем да изпитваме само и единствено гордост!
Но драги Българи,в последно време забелязвам един много гнусен факт,толкова гнусен и неприятен ,че всеки път ,когато се сблъсквам с него ме побиват тръпки от ужас!Този факт се нарича разделение!Все по-често се забелязва как партийните пристрастия взимат връх ,измествайки националния идеал!Това ,драги съотечественици, е не само недопустимо ,но и ОТВРАТИТЕЛНО ГЛУПАВО!Докато ние се караме за пълни простотии,нашите истински врагове стават все по-силни и по-нагли,докато ние спорим ,България си отива и това е може би най-жалкото нещо в цялата история !Нашата Татковина винаги е страдала от разединението на собствения си народ,български!Нека не забравяме една от главните причини ,поради която България попадна в своето 500 годишно иго,нека не забравяме завета на Кубрат,нека не забравяме какво ,драги българи, пише на фасадата на парламента на Републиката!Само ако си припомним тези прости истини ще разберем за какво точно се борим!Ние не се борим за благоденствието на отделни партии или лидери ,ние се борим единтвено и само за едно нещо,светлото бъдещето на Б Ъ Л Г А Р И Я и БЪЛГАРИТЕ!Аз,уважаеми патриоти, не съм привърженик на нито една отделна политическа партия,но това не ми е пречило да гласувам на всички избори до сега,защото смятам това за мой граждански дълг,дълг към държавата! Кога ще спрем,питам аз,да се делим на партии,групировки, ръководители и подобни глупости ,нима България не е една ,нима всички ние не я обичаме ,нима тя не е над всичко!!!
Скъпи сънародници,призовавам ви към следните неща:
1.Поставайте България и българското винаги на първо място!
2.Уважавайте и обичайте своя народ и своите съмишленици(националистите и патриотите)!
3.Имайте едно знаме – бяло,зелено,червено(партийните символи винаги след националните)!
4.Гласувайте винаги на избори, нека чуят и нашия глас!
5.Не враждувайте с други патриоти и националисти (те може би дори обичат България повече и от вас, не го забравайте)!

Надявам се това което написах да ви е въздействало поне малко,надявам се да почнем да мислим (ние националистите) по-мащабно и далновидно,така че след време благодарение на нашата прозорливост България да изправи гордо снага и да покажем на света ,че сме велик народ,който сам може да отстоява своите национални интереси!

България во веки!
Един българин!
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
miss..shady...
Напреднал
Напреднал
miss..shady...


Брой мнения : 66
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : Казанлък

АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО   АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО I_icon_minitimeПет Яну 23, 2009 12:03 am

СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА!!!
Прав е... от нас зависи бъдещето на държавата!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКИ!!!
Върнете се в началото Go down
somebody89
Новак
Новак
somebody89


Брой мнения : 1
Join date : 22.01.2009
Age : 35
Местожителство : Раковски

АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО   АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО I_icon_minitimeПет Яну 23, 2009 2:09 am

Невероятно изказване, да можеше не само ние млади а и старите да го видят, защото вече по никакъв начин не се надига Бългаския дух у хората а умира заедно със тях, четох някаде наскоро, някакав пич беше написал Да се Задължат със закон всеки ден Бългаските Радио станции и телевизий да пускат поне по 1 час Бългаски Национални Песни.... Аз те подкрепям и съм напълно съгласен със теб. Ние сме Бъдещето и от НАС зависи какво ще бъде? как ще живеем и дали ще се наричаме Българи! България Над Всичко и Всеки Против нея!
Върнете се в началото Go down
gorskiq
Новак
Новак
gorskiq


Брой мнения : 36
Join date : 21.01.2009
Age : 34
Местожителство : Сандански

АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО   АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО I_icon_minitimeПет Яну 23, 2009 5:14 pm

За тук пасва една фраза, която е вече доста банална, но трябва да се повтаря докато не стане напълно действаща: " Стига футболно и партийно деление, време е за национално обединение!".
Върнете се в началото Go down
http://www.istinskibulgari.dir.bg
REPRESSED
Новак
Новак
REPRESSED


Брой мнения : 20
Join date : 31.01.2009
Age : 36
Местожителство : Търовище/Русе

АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО   АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 1:47 pm

Всичко казано дотук е вярно.Проблема на българският народ винаги е бил в това, че не е единен.Ако можехме да сме единни във всичко, което правим много от проблемите на България нямаше да съществуват.Просто сме прекалено разединени и това може само и единствено да ни пречи.
Факт е че на огромен процент от българите не им пука за родината, не им пука че след време можем да се наричаме Булгаристан и да сме малцинство във всички краища на страната.
От другата страна сме ние, хората на които им пука, на които им е писнало от всички гадости в държавата и искаме да променим нещо.
Адски тъпо е националистите да се делят на партии, футболни фенове и така нататъка.Нали целта ни е една?За какво е това разделение тогава?
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com/schneider_bg
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО   АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО I_icon_minitimeСря Фев 04, 2009 1:07 pm

адски е прав админа,това деление е много вредно, но някои хора нямат интерес за такава кауза-българската, но да помислим и за обезверените възрастни хора, които са претърпяли толкова през годините, а хората които трябва да им върнат вярата и събудят сме ние младите.това че ние имаме различни виждания и различия в интересите ни към други хора и партии наистина трябва да е второстепенно,първо трябва да се уважаваме най-вече че сме българи, а след това какви партийни виждания имаме,всеки българин трябва да е горд с това че е такъв,а има защо, на мене лично ми се плаче даже когато пусна някой клип разкриващ цяла древна и днешна България,традиции и всичко,или някоя песен просто това е в сърцето ми и ще бъде докрай.

поздрав за всички българи:
http://vbox7.com/play:9333c4cf
Върнете се в началото Go down
vivka
Новак
Новак
vivka


Брой мнения : 14
Join date : 31.01.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ

АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО   АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО I_icon_minitimeСря Фев 04, 2009 1:29 pm

ПО МИРЕН ПЪТ НИЩО НЯМА ДА СТАНЕ
а какво правим ние за нашата държава?

И аз не съм привърженичка на никоя политическа партия,а и ми се струва,че всичките са подкупни и корумпирани и правят само това,за което им платят да направят и въобще от което ще получат лична изгода! А как ще се оправи държавата с такива управляващи? И турците и циганите тук вече са толкова много,че едва ли някоя нова партия ще измести ДПС...

Не знам само искам да ви кажа не се отказвайте и се борете за РОДИНАТА НИ!
Върнете се в началото Go down
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО   АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО I_icon_minitimeСря Фев 04, 2009 6:26 pm

ами запознай се малко с партиите, всички ни изглеждат едни и същи-гладни за пари и власт,и заради това да не гласуваме така ли,ами пускайте празен глас,или пък гласувайте просто за някои партия която мислите че би допринесла с нещо хубаво за страната ни, а ако нищо не направи знечи българският народ отново ше бъде излъган, но не толкова заради избирателите,колкото заради избраните.не трябва да има мисъл за отказване.
Върнете се в началото Go down
Antisocial_
Напреднал
Напреднал



Брой мнения : 50
Join date : 29.01.2009
Местожителство : Бургас

АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО   АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО I_icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 4:21 pm

Оооо, браво, темата е добра ... но ненужна.
Разединението е в народопсихологията на българина и не мисля, че тема в малко посещаем, така или иначе, форум би променил този факт. Идеята е добра, но неосаществима. No
Върнете се в началото Go down
Кубрат
Новак
Новак



Брой мнения : 2
Join date : 05.02.2009

АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО   АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО I_icon_minitimeПет Фев 06, 2009 2:43 pm

Ние сме единни само по време на ...война.Във войните след освобождението се мобилизират 30% от населението, при другите народи е 10%, и отделно се връщат емигрантите, което прави армия съответстваща на много по голям народ.Всички заговарят за новата "Велика сила в Югоизточна Европа , която нищо и никой не може да спре".Това , което ни различава е липсата на национален идеал сега - нямаме цел.
Най-голямото разделение не е турското робство - там имаме общ враг и се обединяваме срещу него.Най-голямото разделение е комунизмът 1944г.Тогава се изправят българи срещу българи и общо са избити 220 000 човека!!! Сега ни управляват децата на същите тези ИЗРОДИ И БЕЗРОДНИЦИ.Те са нашия враг, но са много организирани и затова ни трябва силна организация , а не анархия.Трябва да сме организирани, със силна организация.
Сега най-доброто е АТАКА - имат ясна национална програма и цялостната им дейност е за България.Изготвили са над 80 законопроекта, които ако се приемат нещата ще потръгнат.Няма нито един реален случай Атака да е гласуваль или да е защитавала олигархията.Ако има такъв ми пишете , защото гласувах за тях.Националзмът трябва да е практически- АТАКА предлага развитие и стимулиране на българското производство и подпомагане на българския бизнес и износ.Трябва да намалим вноса , защото храним чужди работници и чужди икономики.
Плодове и зеленчуци - от съседите, от Италия,Египет и т.н.Тези стоки са субсидирани от техните правителства затова са по евтини.Управляващите разрешават контрабандата, което убива производителите
Пътищата ги правят турски фирми.Ние сме строили на три континента нямаме нужда от техническа помощ.Тези пари се изнасят от България.
Мога да изброявам до утре.Цялата ми мисъл е , че партиите не са задължително лоши, важното е да се следят отблизо и при отклоняване да се смъкват от власт.
Върнете се в началото Go down
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО   АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО I_icon_minitimeПет Фев 06, 2009 8:02 pm

Кубрат, ако не престанеш на всяка тема да пропагандираш за АТАКА и да плюеш БНС/ГВАРДИЯ, ще ме принудиш да те банна от сайта! Форума е създадн да ни обедини не еи такива като теб насаждашти омраза по междуни жалки гнусни твари да ни разединяват!!! Мисля че бях ясен! Създал съм категориа БНС/ГВАРДИЯ, създал съм и АТАКА!!! Аз не плюя, мисля че е редно да престанеш и ти! Освен това аз се представям кой съм и всико а ти се криеш под името "Кубрат"!
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
Sponsored content





АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО   АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
АПЕЛ ЗА ЕДИНСТВО
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
България Над Всичко!!! :: Обща категория :: България-
Идете на: