България Над Всичко!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на българите националисти!!!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Нещо Върху Което Трябва Да Помислим!

Go down 
+8
REPRESSED
teddy
Baby_FaTaL
Antisocial_
miss..shady...
Admin
BG-PATRIOTKA
BaldHead
12 posters
АвторСъобщение
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! Empty
ПисанеЗаглавие: Нещо Върху Което Трябва Да Помислим!   Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 7:53 pm

Затъпяването на НАРОДА?!?
Аз глвано обвинявам технологиите за тази ситуация!!!Защото всеки 2-ри сигурно вместо да чете влиза в сайтчета играе игрички като "наркоманската игра WOW" никой не чете.., прекаления поток от информация води до пренатоварване на ЦНС и до нещо такова geek .....
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо Върху Което Трябва Да Помислим!   Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 8:00 pm

забравих да кажа за теорията ми която си я бях измислил, ЧЕ КОМПЮТРИТЕ ВОДЯТ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ!!!!
според мен това е наркотикът на сегашното време!!!
игри не играя ползвам го само за интернет в момента...и като се замисля като го няма откачам после като е тук добре а ако няма нет полудявам пак....
колко добре ми беше като бях по малък нямаше такива простотии по цял ден си бях навън имах повече време за учене и тн.....
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо Върху Което Трябва Да Помислим!   Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 8:23 pm

Затъпяването е нещо много характерно в днешно време.Компютрите наистина са наркотика на 21век.Споменаваш четенето ... на книги ли ? Ти четеш ли ? Изобщо вече никой не чете.. това е отчайващо ... знаеш ли колко тъпо ме гледат в трамвая като седна и отворя книга?Или в клас,защото вместо да си играя на телефона на някоя тъпа игра,аз или чета книга,или решавам кръстословица(когато съм си забравила книгата)... и това за тях е немислимо ... а колко странно гледат хората във влака,когато бях седнала на земята,върху сака си,защото нямаше кой да ми направи място да седна,бях седнала по средата и четях книга.. и не ми пукаше,разбираш ли,защото това е моето богатство,да чета ! И всъщност никак не ме интересуват другите... ако щат и книга до сега да не са прочели,все ми е тая... аз чета и на мен това ми стига !
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо Върху Което Трябва Да Помислим!   Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 9:04 pm

BaldHead, проблема си е твой че поцял ден стоиш пред компютара вместо да излизаш с приятели! И това няма нищо общо с малоумната ти тема която си пуснал!!!

Впрочем лично аз сядам на компютара за по 20-30 мин на ден когато имам излишно време, или когато търся нещо което ми трябва като информация, го намирам в интернет! А твоито е е много лесно обяснимо с една диагноса "Социупат"
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
miss..shady...
Напреднал
Напреднал
miss..shady...


Брой мнения : 66
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : Казанлък

Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо Върху Което Трябва Да Помислим!   Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 9:17 pm

Да ама не е само той! 99% от младежите даже вече и възрастните поне половината ден го прекарват пред компютъра ако нямат друга работа. Аз също..макар и да е срамно си го признавам.И наистина води до пристрастяване.Как да излизаш с приятели като един е на компа и не му се мърда .. друг играе някви тъпи игрички, трети незнам си какво пак свързано с компютър..Просто почти всички са обвзети от мисълта за компютри и технологии...Аз може да се откажа! Ама въпроса е някой ще ме последва ли Question
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо Върху Което Трябва Да Помислим!   Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 9:49 pm

Мен не ми пречи толкова да съм без компютър...Просто го използвам предимно за информация,филми и музика.Оттам нататък за чатова и прочие.. всякакви глупости,но не мисля,че съм пристрастена.Щом все още предпочитам книгата,пред това да кисна 2 часа в чата ... cheers
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
miss..shady...
Напреднал
Напреднал
miss..shady...


Брой мнения : 66
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : Казанлък

Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо Върху Което Трябва Да Помислим!   Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 9:54 pm

BG-PATRIOTKA написа:
Мен не ми пречи толкова да съм без компютър...Просто го използвам предимно за информация,филми и музика.Оттам нататък за чатова и прочие.. всякакви глупости,но не мисля,че съм пристрастена.Щом все още предпочитам книгата,пред това да кисна 2 часа в чата ... cheers

От теб ще стане човек study cheers Ако бяха повечето като теб....не знам Very Happy имам мисъл ама не мога да я формирам Very Happy заради компа е......айде ставам и аз да свърша нещо полезно ... Basketball
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо Върху Което Трябва Да Помислим!   Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 11:49 pm

аз ли като се върна от даскало пускам кашона отивам да ям спя стана, гледам кфо става из нета и хващам пътя на вън и обикалям като чакал из града а за четенето чета каквото ме интересува само..гледам да неси пълня главата с излишна информация ама май тва е неизбежно защото вече е пълна...
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо Върху Което Трябва Да Помислим!   Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 6:56 am

BaldHead написа:
аз ли като се върна от даскало пускам кашона отивам да ям спя стана, гледам кфо става из нета и хващам пътя на вън и обикалям като чакал из града а за четенето чета каквото ме интересува само..гледам да неси пълня главата с излишна информация ама май тва е неизбежно защото вече е пълна...

Как ще ти е пълна бе,човек? Ти си само на 17.... lol! lol! lol! lol! lol! И това,че четеш само това,което те интересува е много лошо ... Какво ... прочел си книжлетата за Хитлер ?
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
Antisocial_
Напреднал
Напреднал



Брой мнения : 50
Join date : 29.01.2009
Местожителство : Бургас

Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо Върху Което Трябва Да Помислим!   Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 11:04 am

Темата е много добра ... затъпяването е факт и наистина трябва да се мисли върху него. Няма да забравя когато преди два месеца една съученичка попита дали Батак въобще съществува и това беше в час по история ... причерня ми обаче нямаше какво да направя просто. Аз също не претендирам, че знам нещо повече от болшинството, но тва пък си беше малоумие. А до това кой е виновен мога да кажа, че има много виновници, но ако въпросния човек има желание да прочете нещо ще го прочете, незавимо дали като инфо в нета, или взето от кварталната библиотека. Това, че съвременното поколение предпочита да цикли в сайтове за запознанства и в такива за секс и да обменя клюки от жълти списания ... просто нищо не може да се направи scratch
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо Върху Което Трябва Да Помислим!   Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 12:02 pm

Antisocial_ съгласен съм с теб!
BG-PATRIOTKA мерси че ме изкара с 1на година по млад!
има го и този вариант, едни хора са по-информирани за нещо от колкото други аз например обичам да чета за заразни болести по хора и животни (бактерии, вируси..)
Върнете се в началото Go down
Baby_FaTaL
Новак
Новак
Baby_FaTaL


Брой мнения : 11
Join date : 29.01.2009
Age : 33
Местожителство : гр. Генерал Тошево

Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо Върху Което Трябва Да Помислим!   Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 5:19 pm

Затъпяването е нещо много характерно в днешно време.Компютрите наистина са наркотика на 21век.Споменаваш четенето ... на книги ли ? Ти четеш ли ? Изобщо вече никой не чете.. това е отчайващо ... знаеш ли колко тъпо ме гледат в трамвая като седна и отворя книга?Или в клас,защото вместо да си играя на телефона на някоя тъпа игра,аз или чета книга,или решавам кръстословица(когато съм си забравила книгата)... и това за тях е немислимо ... а колко странно гледат хората във влака,когато бях седнала на земята,върху сака си,защото нямаше кой да ми направи място да седна,бях седнала по средата и четях книга.. и не ми пукаше,разбираш ли,защото това е моето богатство,да чета ! И всъщност никак не ме интересуват другите... ако щат и книга до сега да не са прочели,все ми е тая... аз чета и на мен това ми стига !

Браво на теб, момиче!Поздравявам те и искрено ти се възхищавам. Жалко, че няма повече хора като теб.
Върнете се в началото Go down
teddy
Новак
Новак
teddy


Брой мнения : 21
Join date : 23.01.2009
Age : 32

Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо Върху Което Трябва Да Помислим!   Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 1:16 am

Това "затъпяване" както ти BaldHead го наричаш, не е само последствие от компютрите. Нали като седнеш на компа си у вас - разглеждаш сайтове, четеш по тях и пак от някъде черпиш някаква информация и се научаваш на нещо ново? А относно книгите - аз обожавам да чета. Даже ми е по приятно да взема една книга и да легна вместо цяла вечер да кибича пред монитора и да стана чак когато очите ми кървясат Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
REPRESSED
Новак
Новак
REPRESSED


Брой мнения : 20
Join date : 31.01.2009
Age : 36
Местожителство : Търовище/Русе

Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо Върху Което Трябва Да Помислим!   Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 8:08 pm

Тука ще изкажа малко по - различно мнение с риск някой да се обиди.
За мен лично интернет не е виновен за затъпяването на народа.Може да има някаква вина, може да има престрастяване, но всяко нещо си има последстия след неправилна употреба.
За мен основната причина за затъпяването на народа, основната причина новото поколение да не може да върже две думи на какъвто и чужд език (изключвам дълбоко омразния ми турски, защото както е тръгнало всички предатели - българи ще почнат да го сричат) - за мен това е чалгата!
Чалгата е нещо антибългарско.Тя е турска музика.Откъде мислите идва "гюбек" примерно.Това са е чист турски термин, който не ми пука какво означава.Имам едно наблюдение - повечето хора, слушащи чалга са абсолютни роби.Може да са интелигентни, може да са всякакви, но и са овце.На тях не им пука за бъдещето на България.Те се кефят на турците, кефят се на бритетите, дори ги защитават.А не правят същото за сънародниците си.Защо ли?Защото турското самосъзнание в тях вече е факт.Всички турци слушат чалга.Всички брикети слушат чалга.Огромен процент от българите слушат чалга.Не правите ли някаква асоциация?Много хора мислят, че робството под което се намираме и музиката, която слушат (тоест чалгата) нямат нищо общо.Еми ето ви една новина - има Smile Просто някои са прекалено слепи за да го осъзнаят или просто вече носят чалми и се броят за национални предатели.
Това беше, надявам се да не съм обидил някой с личното си мнение Wink
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com/schneider_bg
vivka
Новак
Новак
vivka


Брой мнения : 14
Join date : 31.01.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ

Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо Върху Което Трябва Да Помислим!   Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! I_icon_minitimeНед Фев 01, 2009 9:43 am

Ами BaldHead да ти кажа аз от 7 години стоя пред компютъра всеки ден.Не играя игрички.Аз си уча на компютъра,пиша домашни,чета информацията,която ме интересува иии ако го нямаше щях наистина да затъпея. И ся ще кажеш,че съм затъпяла ли?

А по темата искам да кажа,че според мен народа затъпява,защото циганите и турците стават повече от нас. Поне тук в Търговище вече са повече....
Върнете се в началото Go down
Disturbed
Новак
Новак
Disturbed


Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2009

Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо Върху Което Трябва Да Помислим!   Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! I_icon_minitimeНед Фев 01, 2009 3:33 pm

Да обвиняваш технологийте за това че затъпява народа?!? Ми това е абсурдно бе момче! Аз обвинявам родителите! И мисля че това е основната причина!
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо Върху Което Трябва Да Помислим!   Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! I_icon_minitimeНед Фев 01, 2009 5:29 pm

абе всичко има пръст главно индивидуалния човек..
Върнете се в началото Go down
mc_flow
Новак
Новак



Брой мнения : 1
Join date : 01.02.2009

Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо Върху Което Трябва Да Помислим!   Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 12:03 am

Занимавам се със звукозапис от две години и мога да кажа че нищо няма да замени 200 грама дърво (хартията се прави от дърво).
В момента чета (дам,и аз чета)Пътеводителя на галактическия стопаджия.Намерих я в интернет,но там не ме грабна.Сега когато я чета изживявам всички моменти (ако на някой му трябва номера на НАСА - на страница 4 в книгата)

Нищо не може да ме спре да чета и да продължавам да се уча (а иначе съм по почти цял ден на компютъра,записвайки разни идиоти )
Върнете се в началото Go down
P0werful
Новак
Новак
P0werful


Брой мнения : 6
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Sofia

Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо Върху Което Трябва Да Помислим!   Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! I_icon_minitimeПон Фев 02, 2009 10:44 am

Аз пък не седя нон стоп на компютара и не сам зарибен. Very Happy
Върнете се в началото Go down
vivka
Новак
Новак
vivka


Брой мнения : 14
Join date : 31.01.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ

Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо Върху Което Трябва Да Помислим!   Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! I_icon_minitimeВто Фев 03, 2009 3:52 pm

Днес се замислих повечко по темата и реших,че поколението затъпява заради цигарите и алкохола!Замислете се колко хора пушат и пият и какви са последствията.А и наркотиците също...
Върнете се в началото Go down
REPRESSED
Новак
Новак
REPRESSED


Брой мнения : 20
Join date : 31.01.2009
Age : 36
Местожителство : Търовище/Русе

Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо Върху Което Трябва Да Помислим!   Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! I_icon_minitimeВто Фев 03, 2009 5:04 pm

Да, цигарите и алкохола имат пръст определено, но за мен основната причина за изпростряването на народа си остава чалгата.Ти не можеш да въртиш некви кючеци гнусни, да се кефиш на турци и брикети, които "пеят" песни без какъвто и да е смисъл и да твърдиш, че си интелигентен.Примерно в Бургас отдавна забраниха чалгата в градския транспорт.Браво на хората, само така.Лошото е че никой (доколкото знам) не последва примера на Бургас...
Толкова много млади хора в България две думи не могат да вържат на английски (казвам го, защото е най-лесния разпространен).Защо ли?Еми като слушаш турска, циганска музика и некакви гадни хаусове, как искаш да ти се обогатява езика, че и чужди думи да учиш от общата си култура.Еми много ясно, че няма да стане.
Чалгата се забранява (звучи ми невъзможно, но това ми е мечта Very Happy ), сменят се имената на турците с български, както е било преди 10ти ноември, впоследствие хиляди турци напускат България, на власт идват само БЪЛГАРИ, а не някакви корумпирани идиоти, чиито конци се дърпат от оная нещастна държавичка, на която ме е гнус да и спомена името и ще станете свидетели как България малко по малко почва да отива във възход Wink
Малко се отплеснах, ама според мен едното е свързано с другото Smile
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com/schneider_bg
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо Върху Което Трябва Да Помислим!   Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! I_icon_minitimeНед Фев 08, 2009 10:09 pm

Тъпо е да обвинявате някакви опиати за затъпяването на хората.Това си е чисто индивидуално..Познавам изключително интелигентни хора,които пият и пушат,четат книги и се интересуват от много различни неща.Познавам и такива,които не пият,не пушат,а са кухи като лейки...
Аз лично,нито пия,нито пуша,обичам да чета и нета го използвам за информация,която не мога да намеря в енциклопедиите..също така за някой друг филм ... и това е Smile

BaldHead,няма да коментирам..
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
Sponsored content





Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо Върху Което Трябва Да Помислим!   Нещо Върху Което Трябва Да Помислим! I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нещо Върху Което Трябва Да Помислим!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Я да помислим върху колажът!
» Да помислим по карикатурата!
» Защо Трябва Да Се Свали От Власт Сегашното Ни Управление!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
България Над Всичко!!! :: Обща категория :: България-
Идете на: