България Над Всичко!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на българите националисти!!!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Неса Само Малцинствата....

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Неса Само Малцинствата.... Empty
ПисанеЗаглавие: Неса Само Малцинствата....   Неса Само Малцинствата.... I_icon_minitimeВто Яну 27, 2009 1:24 am

Има и много др. хора които живеят в България (негри, китайци, виатнамци, японци и тн.)
Имам предвит те пречат на развитието на държавата???
Доколкото знам ако нямат Българско гражданство немогат да се месят в избори и тн.а също така повечети имат кинти и си ги харчат в България а доколкото аз мисля това е добре!
в смисъл на мен неми пречат стига да не пречат както циганите и да не вредят на България..
какво е ващо мнение по въпроса пречат или не???
Върнете се в началото Go down
Бранникъ
Новак
Новак
Бранникъ


Брой мнения : 18
Join date : 25.01.2009

Неса Само Малцинствата.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неса Само Малцинствата....   Неса Само Малцинствата.... I_icon_minitimeВто Яну 27, 2009 1:52 am

BaldHead, спри с тези теми човече..... във всяка втора тема, "цигани,бла бла негри" Смятам че и раздела на темата ти не е точния....За звезди ли се боириш незнам обаче смятам че става пълна малоумщина! Вместо да си губиш времето с тези теми които пускаш (минимум 2 на ден) по-добре разпространявай форума. Не се сърди или обиждай просто съвет Wink
По темата: България за българите, грабителите ВЪН! Rolling Eyes rabbit
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Неса Само Малцинствата.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неса Само Малцинствата....   Неса Само Малцинствата.... I_icon_minitimeВто Яну 27, 2009 5:22 pm

да и аз вчера се замислих като я пуснах че стана вече пренатоварено с мойте негри и цигани Laughing ... както и да е млъквам с тях Very Happy
ама циганите тря се разкарат!!!
млъквам

14/88 Very Happy
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Неса Само Малцинствата.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неса Само Малцинствата....   Неса Само Малцинствата.... I_icon_minitimeВто Яну 27, 2009 5:25 pm

аааа забравих да кажа че гърча форумите в Impulsa с теми за този форум!!!и карам приятелите ми и те да го разпространяват..
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Неса Само Малцинствата.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неса Само Малцинствата....   Неса Само Малцинствата.... I_icon_minitimeВто Яну 27, 2009 6:46 pm

И шибаните АРАБИ !!!!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Тези не мога въобще да ги понасям...
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Неса Само Малцинствата.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неса Само Малцинствата....   Неса Само Малцинствата.... I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 7:56 pm

да и правят гадни дюнери по хубаво да си намажа у нас филия с лютеница!!!
предното ми мнение несъм го оформил добре Very Happy кфо казвам аз технологиите водят до затъпяване Sleep
Върнете се в началото Go down
teddy
Новак
Новак
teddy


Брой мнения : 21
Join date : 23.01.2009
Age : 32

Неса Само Малцинствата.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неса Само Малцинствата....   Неса Само Малцинствата.... I_icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 1:02 am

Да си стоят в България, като не пречат няма нужда да се махат или да се псуват. Стига само да спазват законите на републиката ни и да говорят нашия език. И да не си мислят, че могат да се ползват с повече привилегии от всички ни (като циганите) Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Неса Само Малцинствата.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неса Само Малцинствата....   Неса Само Малцинствата.... I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Неса Само Малцинствата....
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Мнението ви за Малцинствата

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
България Над Всичко!!! :: Обща категория :: Предложения-
Идете на: