България Над Всичко!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на българите националисти!!!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 SKIN-HEADS

Go down 
+9
BG-PATRIOTKA
Fucking Silly
miss..shady...
DaFiChYy
WhitePower
Бранникъ
gorskiq
BaldHead
Admin
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

SKIN-HEADS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SKIN-HEADS   SKIN-HEADS - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 27, 2009 11:11 am

Отне ми доста време да прочета какво сте писали lol! Ммммм да,лошото е,че в България не могат да се срещнат много "скинхедс"...а това е тъжно,защото тук има добра "почва",за "виреенето" Smile Както WhitePower каза,плачевно е състоянието на нашите хора,защото те дори не знаят за какво се борят(една голяма част от тях)..Преди години бях срещнала някакъв,който постоянно поздравяваше с "88" ... и като го питах дали изобщо знае какво значи,той ми отговори с умопомръчаващото "Това е наборът ми..Защото видях и други да си пишат така и реших,че и аз мога да показвам така кой набор съм" ..... Е извинявайте .... Suspect Suspect

До колкото IRC хулиганите ... смешна гледка са Very Happy IRC ултрасите и те ... cyclops cyclops
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
gorskiq
Новак
Новак
gorskiq


Брой мнения : 36
Join date : 21.01.2009
Age : 34
Местожителство : Сандански

SKIN-HEADS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SKIN-HEADS   SKIN-HEADS - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 27, 2009 11:32 am

BaldHead "демек" е турска дума Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.istinskibulgari.dir.bg
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

SKIN-HEADS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SKIN-HEADS   SKIN-HEADS - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 27, 2009 11:34 am

gorskiq написа:
BaldHead "демек" е турска дума Smile
Турцизъм Razz
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

SKIN-HEADS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SKIN-HEADS   SKIN-HEADS - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 27, 2009 5:16 pm

ебаси кфо да направя пълно е с чуждици а за "демек" незнаех от каде произлиза Very Happy а и в Казанлък незабравяйте също и Стара Загора е пълно с фес парти....и просто няма начин да нети се намърда някфо лайно м/у зъбите Laughing
вече ще мисля преди да напиша нещо!!!!
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

SKIN-HEADS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SKIN-HEADS   SKIN-HEADS - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 27, 2009 6:30 pm

BaldHead написа:
ебаси кфо да направя пълно е с чуждици а за "демек" незнаех от каде произлиза Very Happy а и в Казанлък незабравяйте също и Стара Загора е пълно с фес парти....и просто няма начин да нети се намърда някфо лайно м/у зъбите Laughing
вече ще мисля преди да напиша нещо!!!!

Спокойно,не те плюем,само обясняваме Razz В крайна сметка не сме тук да се караме,а да обсъждаме и развиваме някакви идеи cheers cheers
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

SKIN-HEADS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SKIN-HEADS   SKIN-HEADS - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 27, 2009 6:50 pm

Laughing да!правилно! Laughing
Върнете се в началото Go down
Скинхед
Напреднал
Напреднал
Скинхед


Брой мнения : 58
Join date : 28.01.2009
Местожителство : София, България

SKIN-HEADS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SKIN-HEADS   SKIN-HEADS - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 2:47 pm

miss..shady... написа:
WhitePower написа:
еми какво да кажа... организацията на самата ни държава е плачевна - оправляват ни насрани, изпедеразтени комунистчета ... финансова криза - пълнииии глупостииииии, за това ли има 200 яхти само на несебърското пристанище.... не позвълявайте да ни правят на глупаци ...

А за самото СкинХед движение и хората със десни, и крайнодесни обеждения, малко хора разбират истинската ни съшност и самото предназначение на скинарството... плашат се защото не са информирани - човек се плаши от неизвестното ...

Послепис : We must secure the existence of our people and a future for white children.


Да наистина много хора се плашат като чуят думата скинхед и т.н. Аз всъщност мисля че трябва да има повече хора като вас (е разбира се сериозни! щото има ги и такива които само си мислят че са скинари като сложат кубинките и обръснат главата).. и така забравих си и аз мисълта Very Happy е нищо разбрахте какво искам да кажа....

БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!!

Точно това е, че не се плашат, а казват: "онези наркоманизираните, псевдо-националисти" ... което е най-лошото! Никой не подкрепя движението. 2/3 от хората в него са такива защото им е харесал филма AHX и Romper Stomper...малко са онези, които са такива, защото наистина го правят от любов към родината си, а това е жалко!
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

SKIN-HEADS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SKIN-HEADS   SKIN-HEADS - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 6:36 pm

Скинхед написа:


Точно това е, че не се плашат, а казват: "онези наркоманизираните, псевдо-националисти" ... което е най-лошото! Никой не подкрепя движението. 2/3 от хората в него са такива защото им е харесал филма AHX и Romper Stomper...малко са онези, които са такива, защото наистина го правят от любов към родината си, а това е жалко!

Тъжно е,че се гледа на нас като на измет ...
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

SKIN-HEADS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SKIN-HEADS   SKIN-HEADS - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 7:38 pm

просто народът не е достатъчно информиран...
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

SKIN-HEADS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SKIN-HEADS   SKIN-HEADS - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 8:25 pm

BaldHead написа:
просто народът не е достатъчно информиран...

Какво трябва да се информира народа? Той нали вижда ? Не са слепци .... Те виждат утрепките по пейките,пиещи спирт от аптеката,щото нямат пари,виждат ги с ножовете как бродят по късните часове из градинките с цел да оберат някой,защото им се пушат цигари,а нямат пари ... и това са все "от нашите" ... аз съм го виждала ... със собствените си очи...знаеш ли каква грозна гледка е?! Отвратително е ... да ги гледаш половината от тях на хероин .... какво да им е мнението за нас? Цветущо? НЯМА НАЧИН !!! Ние сме си виновни,че зарибяваме твърде малки хлапета,които не знаят за какво става въпрос ...а после те стават измет и ни представляват ....
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

SKIN-HEADS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SKIN-HEADS   SKIN-HEADS - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 9:04 pm

BG-PATRIOTKA написа:
Какво трябва да се информира народа? Той нали вижда ? Не са слепци .... Те виждат утрепките по пейките,пиещи спирт от аптеката,щото нямат пари,виждат ги с ножовете как бродят по късните часове из градинките с цел да оберат някой,защото им се пушат цигари,а нямат пари ... и това са все "от нашите" ... аз съм го виждала ... със собствените си очи...знаеш ли каква грозна гледка е?! Отвратително е ... да ги гледаш половината от тях на хероин .... какво да им е мнението за нас? Цветущо? НЯМА НАЧИН !!! Ние сме си виновни,че зарибяваме твърде малки хлапета,които не знаят за какво става въпрос ...а после те стават измет и ни представляват ....

Именно за това 28Пловдив се обявиха публично против кравайци! И да ти кажа честно и аз съм против тях! Нищо че са основатли на движението в България! Може да са вили големи хора навремето, но вече са отрепки за мен и за много други и петнят името SKINHEAD !!!
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

SKIN-HEADS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SKIN-HEADS   SKIN-HEADS - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 9:40 pm

Admin написа:
BG-PATRIOTKA написа:
Какво трябва да се информира народа? Той нали вижда ? Не са слепци .... Те виждат утрепките по пейките,пиещи спирт от аптеката,щото нямат пари,виждат ги с ножовете как бродят по късните часове из градинките с цел да оберат някой,защото им се пушат цигари,а нямат пари ... и това са все "от нашите" ... аз съм го виждала ... със собствените си очи...знаеш ли каква грозна гледка е?! Отвратително е ... да ги гледаш половината от тях на хероин .... какво да им е мнението за нас? Цветущо? НЯМА НАЧИН !!! Ние сме си виновни,че зарибяваме твърде малки хлапета,които не знаят за какво става въпрос ...а после те стават измет и ни представляват ....

Именно за това 28Пловдив се обявиха публично против кравайци! И да ти кажа честно и аз съм против тях! Нищо че са основатли на движението в България! Може да са вили големи хора навремето, но вече са отрепки за мен и за много други и петнят името SKINHEAD !!!

Вие хубаво не харесвате кравайци,ама и другите да не мислиш,че са много над тях ?! Всичките пият,пушат,друсат се и приличат на боклуци ...
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
Скинхед
Напреднал
Напреднал
Скинхед


Брой мнения : 58
Join date : 28.01.2009
Местожителство : София, България

SKIN-HEADS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SKIN-HEADS   SKIN-HEADS - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 11:27 pm

Admin написа:
BG-PATRIOTKA написа:
Какво трябва да се информира народа? Той нали вижда ? Не са слепци .... Те виждат утрепките по пейките,пиещи спирт от аптеката,щото нямат пари,виждат ги с ножовете как бродят по късните часове из градинките с цел да оберат някой,защото им се пушат цигари,а нямат пари ... и това са все "от нашите" ... аз съм го виждала ... със собствените си очи...знаеш ли каква грозна гледка е?! Отвратително е ... да ги гледаш половината от тях на хероин .... какво да им е мнението за нас? Цветущо? НЯМА НАЧИН !!! Ние сме си виновни,че зарибяваме твърде малки хлапета,които не знаят за какво става въпрос ...а после те стават измет и ни представляват ....

Именно за това 28Пловдив се обявиха публично против кравайци! И да ти кажа честно и аз съм против тях! Нищо че са основатли на движението в България! Може да са вили големи хора навремето, но вече са отрепки за мен и за много други и петнят името SKINHEAD !!!

Всеки има кирливи ризи, просто тези на кравай почнаха много да излизат на яве..има време и за майните... А и не слагай всички под общ знаменател...
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

SKIN-HEADS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SKIN-HEADS   SKIN-HEADS - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 11:58 pm

според мен трябва да имаш поне малко мозък в главата си че да пиеш и да друсаш!!!
1вия ми баща е алкохолик долна глетка пълен боклук на повечето момчета им трябва по 1дин такъв човек за пример..
да знаяр какви не трябва да стават!а доколкото до дрогите еми незнам какъв им е проблема....аз нямам проблем с нито едното от 2те само с цигарите Laughing а да незабравяме че наркоманията е болестно състояние и тези хора трябва да се лекуват!
Върнете се в началото Go down
gorskiq
Новак
Новак
gorskiq


Брой мнения : 36
Join date : 21.01.2009
Age : 34
Местожителство : Сандански

SKIN-HEADS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SKIN-HEADS   SKIN-HEADS - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 12:28 am

да не поставяме всички кравайци под 1 знаменател. Там има доста момчета, които не пият и пушат. Именно те ми повлияха на мен да спра с пиенето. Преди пиех в седмицата 1-2 и то по 2-3 бири най- мното, но сега въобще не пия. Така, че и сред кравайци има много свестни момчета, дето дават добър пример на останалите Скинхедс и на хората.
Върнете се в началото Go down
http://www.istinskibulgari.dir.bg
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

SKIN-HEADS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SKIN-HEADS   SKIN-HEADS - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 12:44 am

имам един приятел той е от ЛБ човека пиеше пиеше накрая паднал по едни стълби и се спря с пиенето!
можеби всеки трябва да изпати зада си вземе поука....
Върнете се в началото Go down
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

SKIN-HEADS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SKIN-HEADS   SKIN-HEADS - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 6:27 am

Какво направи ти за победата?


"С уважение и благодарност към истинските другари и с презрение и ненавист към позьорите, алкохолиците и лентяите"
B&H/COMBAT 18
Наричаш се Бял? Гордо слагаш на своето хилаво или дебело тяло тениска с надпис на кирилица на целите гърди? Връщаш се вкъщи и хукваш за бира, за да "се отпуснеш" след "тежкия работен ден"? Заливаш се с алкохол всеки уикенд и на всеки празник? Хвалиш се пред такива като теб, как в клуба яко си пушил, пил или свалил симпатично синеоко момиче? Гордо се наричаш десен и на мачове, събирания и концерти се наяждаш като свиня? В интернет гордо използваш цифрите 14, 18, 88, и ги слагаш във всеки пост в неограничени количества? Позна ли се? Ти си бял? Съмнявам се...
Може би още не си се слял със сивата тълпа на безсъвестни граждани, може би все още някъде в мозъка или сърцето ти тлее огън... Може и да си бял, но не и горд! Но не се отчаивай, това не е за дълго... Приятелите ти те чакат на улицата и са ти напълнили чашката, за да не се разстроиш прекалено. Позна ли се? Не? Иди до огледалото и погледни отражението. Не ти харесва? Неприятно е? Думите ми те нараниха? Все още ли си Бял и Горд? Затова проливай пот на тренировки, а не в метро, кръв на улиците, а не алкохол на събирания, стига си отлагал. Слаб си физически? Проблеми със здравето? Никой не е отменял визуалната пропаганда. Стар си? Много "печен", но изморен? Помогни материално на тези, които вършат дела. Които сега за своите постъпки и идеали гният в затворите. Нямаш пари? Не ме разсмивай. Един здрав мъж, винаги може да се обезпечи. Макар, че много, за да продължат борбата, жизнено се нуждаят от яке Stone Island, кола, вила и квартира... Тогава да... За помощ на осъдените сигурно няма да ти стигнат... Важно е задника ти да е на топло. Десните... Ако всички десни отделят поне по 50 лева всеки месец, ченгетата ще се молят да прислугват на нашите другари в затворите. Но да се наливаш с алкохол е къде, къде по-важно. Нали си десен?
Нали все пак си честен? Пак ли не се познаваш? Е хайде, ставай и хуквай към огледалото.
Събуди се! Спомни си корените си! Твоите предци са покорили половин Европа, поставили са на колене византийци, араби, франки, германци, маджари, авари, хазари. Направили са велики подвизи в Балканската, Междусъюзническата, Първата и Втората Световна война. А ти какво направи? Замисли се! Написа пост в някой форум? Напсува някой циганин?
Борбата не е само в това да се напиеш и да набиеш старо семейство цигани. Борбата е за себеутвърждаване, усъвършенстване. Погледни се и си признай. Доволен ли си от това, което си? Ако не си, намери сили в себе си и направи всичко, за да се гордееш с личността си!

88
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

SKIN-HEADS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SKIN-HEADS   SKIN-HEADS - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 7:05 am

Стига бе!!! Стига сте пействали от нета! Писна ми да чета едно и също нещо по хиляда пъти.. всички сме го чели това,Никола,всички.

BaldHead, бившето на сестра ми беше долен наркоман и алкохолик...от най-долните... въпреки това,живя в нас почти 5 години ... ем... искам да ти кажа,че на него му се купуваха повече дрехи,повече телефони,повече храна,отколкото на нас двете с кака ми...даваха му се повече джобни ....Смятай за какво говорим... Грозна и потресаваща гледка.. Тази измет е идвал в 2 през нощта в нас,с меч(бяхме му подарили един голям) в ръка,обяснявайки ни,че отива в гората да убива хора..Нямаш идея какви неща съм изживяла с него...Това да го влачим повече от 2-3км на гръб едва ли не,защото пак се е надрусал и напил,беше най-малкото...Оттогава изпитвам ненавист и омраза към алкохолиците и наркоманите.Нямаш идея какъв поглед докарвам,когато видя някой пиян.. Няма да лъжа,Никола знае,изпадала съм и аз в такива ситуации,защото преди пиех много,но точно като твоя приятел - случило му се е нещо много кофти - и аз спрях да пия..така че Кравайци или други ... мисля,че Горския е прав и не трябва да ги слагаме под един знаменател,защото и аз съм киснала по Кравай и аз познавам хора,които не пият и са готини...
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

SKIN-HEADS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SKIN-HEADS   SKIN-HEADS - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 12:24 pm

BG-PATRIOTKA разбирам те само незнам как може да сте търпяли такъв човек толкова време?!?
ако в моя дом идваше някакъв такъв щях да го убия и това него казвам просто еи така наистина щях да го направя преди 2 години през терасата влзна някъф наркоман и ни обра.....както и да е ушевите го хванаха...но аз съжелявам все още защото копелдака ни обра докато спяхме!!!също че и кучето ми небеше в нас точно тогава....
а иначе които го е писъл онова по горе много ми хареса!
Върнете се в началото Go down
Antisocial_
Напреднал
Напреднал



Брой мнения : 50
Join date : 29.01.2009
Местожителство : Бургас

SKIN-HEADS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SKIN-HEADS   SKIN-HEADS - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 1:50 pm

Вие сте направили от тема за Скинхедс, тема против алкохола и наркотиците. Ебати направо не знам кво да кажа!
Дявол да го вземе ... само с това ли ги свързвате? Вие вече не говорите за скинове, а за клошари.
И какво толкова против алкохола ... всички пият - дали пънковете и металите по парковете, фешаните на дискотеките и по възрастните по кръчмите и по домашному каква е разликата?
За мен скиновете са хора събрани от една идея, ест че ще седнат да пият по чашка, ест че ако видян някой който не им се нрави ще стане въргал! Shocked
Върнете се в началото Go down
Скинхед
Напреднал
Напреднал
Скинхед


Брой мнения : 58
Join date : 28.01.2009
Местожителство : София, България

SKIN-HEADS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SKIN-HEADS   SKIN-HEADS - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 2:07 pm

Antisocial_ написа:
Вие сте направили от тема за Скинхедс, тема против алкохола и наркотиците. Ебати направо не знам кво да кажа!
Дявол да го вземе ... само с това ли ги свързвате? Вие вече не говорите за скинове, а за клошари.
И какво толкова против алкохола ... всички пият - дали пънковете и металите по парковете, фешаните на дискотеките и по възрастните по кръчмите и по домашному каква е разликата?
За мен скиновете са хора събрани от една идея, ест че ще седнат да пият по чашка, ест че ако видян някой който не им се нрави ще стане въргал! Shocked

Подкрепям..Нямам нищо против пиенето! Това че ще пиеш 1 бира след работа - не те прави алкохолик!
Върнете се в началото Go down
Бранникъ
Новак
Новак
Бранникъ


Брой мнения : 18
Join date : 25.01.2009

SKIN-HEADS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SKIN-HEADS   SKIN-HEADS - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 4:01 pm

Я, па си пием колко ми а кеф!!! Обичам да се напия да си падна на врато и да ми се вейнат крачолиете!!! ОБИЧАМ ЯКО КЛАНИЕ ДА ИМА!!! albino АХЕхаХЕхАХЕхАХЕхАЕ
Върнете се в началото Go down
miss..shady...
Напреднал
Напреднал
miss..shady...


Брой мнения : 66
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : Казанлък

SKIN-HEADS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SKIN-HEADS   SKIN-HEADS - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 5:13 pm

Върнете се в началото Go down
gorskiq
Новак
Новак
gorskiq


Брой мнения : 36
Join date : 21.01.2009
Age : 34
Местожителство : Сандански

SKIN-HEADS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SKIN-HEADS   SKIN-HEADS - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 5:34 pm

За Всички, които защитават алкохола: Значи няма лошо до пийнеш 1 бира след работа, но да не става всеки ден да се наливаш с алкохол под предлог, че 1 бира е малко и не те прави алкохолик. Всички знаем, че алкохола е вреден и неможе да се отрече. Но по тревожно е това, че тези които се обявяват за "Десни" (Скинхедс) принципно се борят против това хората да бъдем управлявани от "Някои". След като знаем, че този контрол се извършва с помощта на опиати, а именно самите те ( "Борците" ) са подвластни на такива опиати. И искам да ги попитам всички така наречени Скинхедс, Как Мислите да водите борба срещу нещо, след като самите вие сте в най- добри отношения с врага? Заслужава ли си въобще да пиете, независимо колко е малко количеството? Не искате ли да Бъдете сочени за пример? И ти и държавата да бъде горда от Теб?
Върнете се в началото Go down
http://www.istinskibulgari.dir.bg
Скинхед
Напреднал
Напреднал
Скинхед


Брой мнения : 58
Join date : 28.01.2009
Местожителство : София, България

SKIN-HEADS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SKIN-HEADS   SKIN-HEADS - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 6:15 pm

gorskiq написа:
За Всички, които защитават алкохола: Значи няма лошо до пийнеш 1 бира след работа, но да не става всеки ден да се наливаш с алкохол под предлог, че 1 бира е малко и не те прави алкохолик. Всички знаем, че алкохола е вреден и неможе да се отрече. Но по тревожно е това, че тези които се обявяват за "Десни" (Скинхедс) принципно се борят против това хората да бъдем управлявани от "Някои". След като знаем, че този контрол се извършва с помощта на опиати, а именно самите те ( "Борците" ) са подвластни на такива опиати. И искам да ги попитам всички така наречени Скинхедс, Как Мислите да водите борба срещу нещо, след като самите вие сте в най- добри отношения с врага? Заслужава ли си въобще да пиете, независимо колко е малко количеството? Не искате ли да Бъдете сочени за пример? И ти и държавата да бъде горда от Теб?

Тези скинове се наричат хамъри - не пият, не пушат и секс правят само за поколение...аз пия, пуша и водя редовен полов живот и не мисля, че съм лош пример...Искаш да кажеш, че ако спра цигарите никой няма да пуши ? аххаа замисли се...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





SKIN-HEADS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SKIN-HEADS   SKIN-HEADS - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
SKIN-HEADS
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
България Над Всичко!!! :: Обща категория :: Български националисти-
Идете на: