България Над Всичко!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на българите националисти!!!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук

Go down 
+6
Fucking Silly
miss..shady...
Бранникъ
teddy
Admin
BaldHead
10 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук Empty
ПисанеЗаглавие: Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук   Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук I_icon_minitimeСъб Яну 24, 2009 6:25 pm

Така представете си, че не само във България ами навсякаде по света същестува една раса БЯЛАТА!Няма цигани, турци, китайци, негри няма други цветове...Въпроса ми е кой ще мразим??? Laughing
дори и да не е заради цвета на кожата ако политиците ни бяха свестни хора всичко беше наред в държавата ни ако нямаше цигани-паразити дали хората щяха да почнат да се мразят един друг за различни простотии??Или щяха да си живеят мирно и спокойно? Question
Върнете се в началото Go down
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук   Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук I_icon_minitimeСъб Яну 24, 2009 6:31 pm

А дали има край космоса, и какво има след края!?
Немога да отговоря на въпроса ти защото това няма да стане никога и никога няма да разберем отговорът!
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук   Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук I_icon_minitimeСъб Яну 24, 2009 6:36 pm

да нещо като с яйцето и кокошката Very Happy
Върнете се в началото Go down
teddy
Новак
Новак
teddy


Брой мнения : 21
Join date : 23.01.2009
Age : 32

Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук   Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук I_icon_minitimeСъб Яну 24, 2009 6:38 pm

Абсолютно вярно. Никога няма да стане - това ще бъде един идеален свят. А е невъзможно Smile
Върнете се в началото Go down
Бранникъ
Новак
Новак
Бранникъ


Брой мнения : 18
Join date : 25.01.2009

Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук   Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук I_icon_minitimeНед Яну 25, 2009 1:56 pm

BaldHead написа:
Така представете си, че не само във България ами навсякаде по света същестува една раса БЯЛАТА!Няма цигани, турци, китайци, негри няма други цветове...Въпроса ми е кой ще мразим??? Laughing
дори и да не е заради цвета на кожата ако политиците ни бяха свестни хора всичко беше наред в държавата ни ако нямаше цигани-паразити дали хората щяха да почнат да се мразят един друг за различни простотии??Или щяха да си живеят мирно и спокойно? Question


Доста интересна тема. Т'ва никога няма да се случи! А, що се отнася , за България , както е тръгнало скоро зганта, ще стане повече от Българския народ.....Време е да се обединим братя! да стъпчем ЗГАНТА!!! Относно политиката , спрямо България едва ли някога ще се оправим... "Прост народ - Слаба държава" а к'во ли да кажем за "цветнокожия" президент (черната маймуна) на САЩ Evil or Very Mad Общовзето оправия няма хаХехАЕ . иначе искренно се надявам: - "Или щяха да си живеят мирно и спокойно :?" Idea Exclamation afro
Върнете се в началото Go down
miss..shady...
Напреднал
Напреднал
miss..shady...


Брой мнения : 66
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : Казанлък

Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук   Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук I_icon_minitimeПон Яну 26, 2009 7:59 pm

да съществува само бялата раса ?? Доста хубаво за да е истина..ама иначе като си го представя нз някакво много хубаво БЯЛО и чисто чувство ме обхваща отвътре Very Happy ммм чакайте че се размечтах ...
Върнете се в началото Go down
Fucking Silly
Новак
Новак



Брой мнения : 5
Join date : 26.01.2009

Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук   Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук I_icon_minitimeПон Яну 26, 2009 8:27 pm

Вярно - няма да се случи.
Аз за всеки случай опитвам да развия въпроса.
Да видим.. Примерно е истина..
И така все ще се намери някой, който да се заяде и да развали отношенията които някой с мъки е изградил.. Нито ще има мир нито хората ще спрат да се избиват за глупости.. Ще продължават кражбите, обирите.. Просто е невъзможно..
И политиците така. Както са се оправили ще се "развалят" пак от някой "с его на Господ и мозък на амеба" .. И там ще се намери някой, който ще е кух та чак ще дрънка и събира жълти монети в главата си докато се издигне толкова. После и той ще почне да краде от собствената си държава и ще се превърнем в това, което сме сега. Ако няма мир между хората, няма нищо просто.. Тук ще повдигна и въпроса, че ако се изчисти държавата от боклука тук, все ще се намери нарушител на правилото "Пазете Чистота!" .. И всичко изградено ще рухне.. Не бих искала да стане така обаче все някога всичко хубаво се проваля.

Но просто всичко е толкова хубаво за да е реално..
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук   Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук I_icon_minitimeПон Яну 26, 2009 11:04 pm

даа така е...а ако изчистиме България от зганта (която паразитира върху родителите ни а по натам и вурху нас) няма ли да е по добре чужденците нека идват да си харчат парите а наще семейства да не плащат данъци които отиват за някфи смрадове.....
Върнете се в началото Go down
Скинхед
Напреднал
Напреднал
Скинхед


Брой мнения : 58
Join date : 28.01.2009
Местожителство : София, България

Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук   Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 3:05 pm

BaldHead написа:
даа така е...а ако изчистиме България от зганта (която паразитира върху родителите ни а по натам и вурху нас) няма ли да е по добре чужденците нека идват да си харчат парите а наще семейства да не плащат данъци които отиват за някфи смрадове.....

Предлагам ти едно нещо - прочети няколко книги, научи историята на България, после тази на света, завърши училище и се научи да пишеш правилно на майчиния си език, и чак след това заявявай, че си националист! (Четох почти всяка 1 тема пусната от теб и извода ми е, че заради такива като теб, хората си правят изводи за всички нас!)
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук   Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 7:07 pm

Естествено,че няма да се случи... но ако се замислим.... знаеш ли,че ще се избием?Защото тогава ще има още повече омраза и ще е насочена от всеки към всеки... много ми харесва една мисъл на Айнщайн : " Не знам с какво ще се води Третата Световна Война,но със сигурност Четвъртата ще е с камъни и пръчки".. ние сами пораждаме омразата на другия към нас.И не си мислете,че се опитвам да влея малко акъл в главите на всички ви,просто изказвам мнение.Ние сме глупави същества...хората са толкова слаби и беззащитни,колкото не можете да си представите...омразата е породена от страх,че другият може да ти вземе това,което си придобил,дали с много усилия,дали с по-малко ... това е истината ... ако някога това се случи- има само една раса,то тогава всички ще се избием ...
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук   Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 7:21 pm

глеите са кфо ще ви кажа познавам цигани имам приятел циганин но той него интересува че е циганин казва за себеси че е Българин аз съм против тези които ровят в боклука и нищо неправят...
а до колкото за Българската история спокойно слаби оценки по този предмет съм нямал...а правописа ми на клавиатурата него гледаите до преди 1сермица писъх само на латиница... Sleep
Върнете се в началото Go down
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук   Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 9:41 pm

Мирела, права си! Ако ги няма ще се истрепим! Искам да кажа един виц, спрямо твоя коментар...

В германски затвор двама затворници си говорят:

- Заради евреите сме тука!

- Как така? Че то нали вече няма евреи в Германия?

- Именно. Ако имаше, те щяха да са в затвора.
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук   Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 9:45 pm

Ем,нещо такова ...
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
Disturbed
Новак
Новак
Disturbed


Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2009

Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук   Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 11:28 pm

Според мен тая тема е много безсмислена, да не говорим че 70% от населението на света са цветнокожи! И не забравяйте че не цвета на кожата определят човека, а делата му!
Върнете се в началото Go down
Скинхед
Напреднал
Напреднал
Скинхед


Брой мнения : 58
Join date : 28.01.2009
Местожителство : София, България

Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук   Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 11:37 pm

Disturbed написа:
Според мен тая тема е много безсмислена, да не говорим че 70% от населението на света са цветнокожи! И не забравяйте че не цвета на кожата определят човека, а делата му!

Аз почвам да се чуда този форум за какви е...националисти или растафари...Вие кое защитавате бе ? Марихуаната,рапа,негрите ...още не ми се изброява..Стегнете се малко!
Върнете се в началото Go down
Скинхед
Напреднал
Напреднал
Скинхед


Брой мнения : 58
Join date : 28.01.2009
Местожителство : София, България

Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук   Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 11:40 pm

BaldHead написа:
глеите са кфо ще ви кажа познавам цигани имам приятел циганин но той него интересува че е циганин казва за себеси че е Българин аз съм против тези които ровят в боклука и нищо неправят...
а до колкото за Българската история спокойно слаби оценки по този предмет съм нямал...а правописа ми на клавиатурата него гледаите до преди 1сермица писъх само на латиница... Sleep

Чуй ме сега...той живее в България, но е циганин... Никой не може да ме убеди, че има "добри" цигани... това да крадат и всичко останало си им е заложено в гените! КУР ЗА ТАЗИ ПАПЛАЧ, и два за псевдо-националистите!
Върнете се в началото Go down
Disturbed
Новак
Новак
Disturbed


Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2009

Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук   Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 11:47 pm

Скинхед написа:
Disturbed написа:
Според мен тая тема е много безсмислена, да не говорим че 70% от населението на света са цветнокожи! И не забравяйте че не цвета на кожата определят човека, а делата му!

Аз почвам да се чуда този форум за какви е...националисти или растафари...Вие кое защитавате бе ? Марихуаната,рапа,негрите ...още не ми се изброява..Стегнете се малко!
Незнам какво общо има този пост с моя по горе!!! Защитавам родината си, българите който заслужават по добър живот, религията си, произхода си, държавата си и идеологийте сй!!! И съм против всеки който застрашава и пречи на развитието на тези неща по какъвто и да било начин!!! Не виждам какво значение има дали някой е бял жълт черен, червен или розов! Ще съм против всеки българин който застрашава и пречи на нещата който изброих, та ако ще и да е най-белия!!!
Върнете се в началото Go down
Скинхед
Напреднал
Напреднал
Скинхед


Брой мнения : 58
Join date : 28.01.2009
Местожителство : София, България

Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук   Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 11:57 pm

Ако защитаваш произхода си.. ще те интересува дали някой е черен,жълт,мулат и т.н.
Върнете се в началото Go down
Disturbed
Новак
Новак
Disturbed


Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2009

Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук   Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 12:00 am

Скинхед написа:
Ако защитаваш произхода си.. ще те интересува дали някой е черен,жълт,мулат и т.н.
Защо да ме интересува ако не ми пречи? Беше питал за какво е тоя форум... за националисти е, не за расисти. Знаеш ли че прабългарите са били с монголоидни черти? Произхода няма нищо общо с цвета на кожата.
Върнете се в началото Go down
Скинхед
Напреднал
Напреднал
Скинхед


Брой мнения : 58
Join date : 28.01.2009
Местожителство : София, България

Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук   Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 12:07 am

Disturbed написа:
Скинхед написа:
Ако защитаваш произхода си.. ще те интересува дали някой е черен,жълт,мулат и т.н.
Защо да ме интересува ако не ми пречи? Беше питал за какво е тоя форум... за националисти е, не за расисти. Знаеш ли че прабългарите са били с монголоидни черти? Произхода няма нищо общо с цвета на кожата.

Знаеш ли колко е разликата от "черти" и "цвят на кожата" ?
Върнете се в началото Go down
Disturbed
Новак
Новак
Disturbed


Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2009

Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук   Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 12:10 am

Колко? Кажи ми какво е значението?
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук   Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 12:26 am

аз защитавам циганите турците еврейте китайците японците албанците македонците арабите афганистанците абуригените и индианците Laughing може да стане хубав сапун "тео-букети" или "тео-асорти".... Laughing
Върнете се в началото Go down
Antisocial_
Напреднал
Напреднал



Брой мнения : 50
Join date : 29.01.2009
Местожителство : Бургас

Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук   Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 12:05 pm

Стига бе негрите имат такава хубава кожа ... ах едно палтенце колко добре ще ми дойде Laughing
^ Са мен "тео- асорти" моля! cheers Very Happy
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук   Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 12:55 pm

абе за негарското палто няма да ти топли защото им е тънка кожата незабравяй от каде идват!!!там е топло и то много!!!
на всички хора кожата е пигментирана белия човек данеби да е безцветен нали има цвят и той???
мен цветовете неме бъркат стига да се къпят и да не смъдрят!!!и най-важното да не ни ОБИРАТ!!!!
и пак наблягам на проблема на нас Българите някои да е с по различно мнение от другия започва веднага спора за това моя клас сега в момента не е единен ами всички се цепят на групички по 4-5 човека цяла България е такава!хората трябва да се обединяват а не да се карат или спорят и да се отделичават един от друг заради някакви си различни мнения!!!И вместо да се сетиме за Ботев, Левски, Вазов... и тн. дайте да продължаваме да спориме за простотии!!!БЪЛГАРИ ЛИ СМЕ ВСИЧКИ ВЪВ ФОРУМА???ИМА ЛИ ПЕЧКИ ТУК?НЕ!такаче няма защо да спориме за тъпни негрите са си в африка нени пречат циганите и турците са тук и ни пречат както и оправляващите и те пречат аз млъквам silent
Върнете се в началото Go down
Antisocial_
Напреднал
Напреднал



Брой мнения : 50
Join date : 29.01.2009
Местожителство : Бургас

Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук   Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук I_icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 1:34 pm

^ Балдхед Оооо спора е нещо много хубаво ... въобще не съм съгласна с теб. Така имаш възможност да видиш друга гледна точка и да развиваш конкурентните си умения, като се опитваш да се аргоментираш по добре.

А относно цвета на кожата ... не е само той бе човече, то е толкова много.Научно доказано е, че негрите са по глупави и имат разлика в гена, който ги доближава повечедо маймуните отколкото белия човек. Да не си говорим за гета, наркотици, престъпления и т.н. ... Мразя ги не само заради цвета на кожата. Говоря ти за манталитета. Точно пропагандата на негърска култура от филми, песни и т.н. и омешването на расите води до такова затъпяване и при европейците. Това е истината за мен!!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук   Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Незнам Дали Мястото На Тази Тема Е Тук
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Тема: Резилят България, представят я като тоалетна

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
България Над Всичко!!! :: Обща категория :: Предложения-
Идете на: