България Над Всичко!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на българите националисти!!!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Религиите

Go down 
+4
BG-PATRIOTKA
Admin
Бранникъ
BaldHead
8 posters
АвторСъобщение
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Религиите Empty
ПисанеЗаглавие: Религиите   Религиите I_icon_minitimeСъб Яну 24, 2009 1:03 am

Мнението ми за тях е, че всичките са измислени с една цел ДА СЕ МАНИПУЛИРАТ ХОРАТА за да се контролират по лесно, аз несъм вярващ..но най-противната религия която съществува за мен е Исляма!имам много против нея като се замисля против всички религии съм!
Изповядвам една религия в момента БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото Go down
Бранникъ
Новак
Новак
Бранникъ


Брой мнения : 18
Join date : 25.01.2009

Религиите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Религиите   Религиите I_icon_minitimeНед Яну 25, 2009 8:25 pm

BaldHead написа:
Мнението ми за тях е, че всичките са измислени с една цел ДА СЕ МАНИПУЛИРАТ ХОРАТА за да се контролират по лесно, аз несъм вярващ..но най-противната религия която съществува за мен е Исляма!имам много против нея като се замисля против всички религии съм!
Изповядвам една религия в момента БЪЛГАРИЯ!

К'во ще рече ; "Изповядвам една религия в момента БЪЛГАРИЯ!
" Моля да ми обясниш малко по-подробно за така наречената от теб, религия "БЪЛГАРИЯ" Благодаря ти предварително Smile
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Религиите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Религиите   Религиите I_icon_minitimeНед Яну 25, 2009 11:27 pm

Very Happy хах в смисъл Майка България Нашата Родина в този смисъл религия обичам си родината Smile
Върнете се в началото Go down
Бранникъ
Новак
Новак
Бранникъ


Брой мнения : 18
Join date : 25.01.2009

Религиите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Религиите   Религиите I_icon_minitimeПон Яну 26, 2009 12:02 am

Благодаря за отговора cyclops
Върнете се в началото Go down
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

Религиите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Религиите   Религиите I_icon_minitimeПон Яну 26, 2009 1:28 am

И аз смятам че религията е измислена с цел да манипулира хората, но и с цел да ги обедини с нещо!? Лично аз смятам че хората, които мислят че господ ще им помогне са ГЛУПАЦИ!!! Защото ако не си помогнеш сам, няма кой да ти помогне!!!
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Религиите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Религиите   Религиите I_icon_minitimeПон Яну 26, 2009 2:44 pm

а относно исляма може ли човек да тръгне и да избие хиляди хора под предтекста че алах така му е наредил???
тва за мен е най-шибаната религия на тоя свят!!!
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Религиите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Религиите   Религиите I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 11:09 am

BaldHead написа:
а относно исляма може ли човек да тръгне и да избие хиляди хора под предтекста че алах така му е наредил???
тва за мен е най-шибаната религия на тоя свят!!!

Хей,хей,много далеч отивате.Първо да кажа - НЕ СЪМ ЗАЩИТНИК НА НИТО ЕДНА ОТ РЕЛИГИИТЕ!!!

Но искам да ти кажа,че това,което каза е изключително глупаво.Не вярвам да си чел нищо за исляма,за да говориш така.Тези,които ги дават,дето избиват сума народ са сектанти,както хрисниянството,така и исляма си има своите криворазбрани рожби...Никак не си прав.
Имаше една приказка,че за да мразиш нещо,трябва да го познаваш.Естествено,че не съм чела Корана,нито пък съм се ровила кой знае колко из нета,за да чета разни глупости,но все пак..не мисля,че трябва да хулиш нещо без да го познаваш.Има и други религии,например будизмът,защо никой никога не споменава нищо за него?!Защото ние не познаваме чуждите религии,та ние не познаваме нашата... за какво да говорим въобще.. тааа исках да кажа с две думи - не си прав,четете малко повече за това,което казвате,че мразите,мисля,че ще ви е от полза.Не можеш да излезеш с този довод пред хората: Просто да кажеш,че "тва за мен е най-шибаната религия на тоя свят!!!" ?? ...
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 82
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Kurdjali

Религиите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Религиите   Религиите I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 11:34 am

BG-PATRIOTKA, много добре го каза! Но за жалост, всички религии са измислени с цел да манипулират хората, било то по един или друг начин! За да се поясня, имам предвит по мирен или сектантски (както казваш ти) път!!! Религията ги обединява и ги прави силни! Аз не мразя никоя религия! Всичко е едно и сащо, но с различни имена! В Корана и Библията пише почти едно и също! Аллах или Христос, мисля че няма разлика освен в името! Просто аз не вярвъм на нещо което немога да видя! Не съм виждал господ! От къде да знам че съществува!?
Върнете се в началото Go down
http://Kurdjali.tk
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Религиите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Религиите   Религиите I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 12:13 pm

има хиляди теории за всички религии обаче несъм привърженик на нито една а до колкото до исляма те са най-големите фанатици......за исляма съм чел но малко и честно да кажа нито той нито която и да е религия ме интересуват Smile иначе мюсюлмани поне тези с които съм говорил като бях в египед бяха супер пичове малко повече пъти на ден се молиха ама това не пречи..
Върнете се в началото Go down
Disturbed
Новак
Новак
Disturbed


Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2009

Религиите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Религиите   Религиите I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 2:13 pm

Като цяло всяка една от религийте е манипулация! В древни времена хората са използвали религията за да подчинят народа си. "Не кради, не лъжи, не убивай" и така нататък хората ги е било страх от неизвестното, от ада. През средновековито папата праща кръстоносни походи и казва на войниците че ако носят дреха с кръст, бог ги пази и са безсмъртни. Викингите са вярвали че трябва да умрът в битка иначе няма да отидат във Валхала. Това ги е карало да водят битки постоянно.
Вече има достатъчно доказателства че Исус е бил обикновен човек. Беше намерен плата с който е бил увит когато са го свалили от кръста и доказаха че е бил лекуван а не погребан с него. Тогава Ватикана прибра плата и каза че ще го даде за ново изследване чак през 2024. Сами си правете зиводите Wink
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Религиите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Религиите   Религиите I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 2:29 pm

Ники,разбира се,че съм права,мамка му! За да мразиш нещо(или пък да го обичаш) трябва да го познаваш! И разбира се,че това е манипулация.Но не мога да отрека - молила съм се... не го считам за нещо грешно,нито пък ме е срам да го призная.

Disturbed, така е,почти едно и също е,но не е еднакво.Мен са ми разказвали Корана(или поне част от него) и мога да ви кажа,че има доста интересни разкази.Доста по-реални са от тези в Библията.Не искам да кажа,че защитавам религията,просто... по-реално звучат.

BaldHead, не са по-големи фанатици.Просто ти си си навил на пръста,че ги мразиш всичките мюсюлмани и за това.. Гледал ли си по телевизията са християнските секти?Знаеш ли какви извратеняци са и те ? Имаше един случай,някъде по Америка(ако не се лъжа) около 30 човека намерени в една къща,самоубили се по едно и също време.. тип жертвоприношение... така че не ми говорете,че само мюсюлманите са фанатици! Всичките гадни секти "Свидетелите на Йехова" , " Бялото братство(или някакви такива бяха)" ... сещаш ли се .. те да не мислиш,че са по-добре ?Просто разбиранията са им различни....

Ники,с теб не сме ли говорили и преди на тази тема ? Сега като се замисля, май сме спорили Razz Razz Razz Razz
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Религиите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Религиите   Религиите I_icon_minitimeСря Яну 28, 2009 7:34 pm

на село имаше някфа секта ама без да иска беше закрита Laughing не вас ако ви интересува религията коментираите мен не Smile
Върнете се в началото Go down
vivka
Новак
Новак
vivka


Брой мнения : 14
Join date : 31.01.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ

Религиите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Религиите   Религиите I_icon_minitimeНед Фев 01, 2009 9:28 am

Ми не вярвам в такива измишльотини като религията.
Върнете се в началото Go down
Disturbed
Новак
Новак
Disturbed


Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2009

Религиите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Религиите   Религиите I_icon_minitimeНед Фев 01, 2009 3:35 pm

Источните философий залагат на силата на духа и осъваршенстването. Тялото в хармония с душата! Другите религий са за овцете (който е чел предишните ми постове знае кого наричам така)
Върнете се в началото Go down
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

Религиите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Религиите   Религиите I_icon_minitimeСря Фев 04, 2009 6:33 pm

религията е нещо голямо, някои не са вярващи,за други Бог е различен, но най-долната мръсна религия е ислеама,знаем що за хора са мръсни телом и духом,виждате какъв тероризъм поражда тази религия,атентати загиват невинни и т.н. аз съм християнин, но също така уважавам и будизма,защото виждате будистите колко развито съзнание имат, телом и духом са адски издръжливи и силни.
Върнете се в началото Go down
OUTSTANDING
Напреднал
Напреднал
OUTSTANDING


Брой мнения : 60
Join date : 02.02.2009
Местожителство : БЪЛГАРИЯ !!!

Религиите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Религиите   Религиите I_icon_minitimeСря Фев 04, 2009 6:38 pm

това за сектите е вярно, но там проблема е че тия хора са болни психически, ако ти вярваш в Бог ти нямаш нужда от секти,жертвопринушения,ако вярваш в Бог връзката е осъществима без тези глупости,има църкви,катедрали,манастири където тази връзка е по-силна поради това, че повечето хора искат там да осъществят контакт с Бог да се помолят,да запалят свещ...
Върнете се в началото Go down
Terror-Machine
Новак
Новак



Брой мнения : 6
Join date : 07.02.2009

Религиите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Религиите   Религиите I_icon_minitimeСъб Фев 07, 2009 7:59 pm

Най-мащабната пропаганда обхванала целия свят е религията.Лично според мен това е най-голямата глупост.
Върнете се в началото Go down
BaldHead
Зарибен
Зарибен
BaldHead


Брой мнения : 186
Join date : 20.01.2009
Age : 33
Местожителство : Казанлък

Религиите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Религиите   Религиите I_icon_minitimeНед Фев 08, 2009 1:48 am

и не само според теб! Very Happy
Върнете се в началото Go down
BG-PATRIOTKA
Напреднал
Напреднал
BG-PATRIOTKA


Брой мнения : 76
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Местожителство : София, България

Религиите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Религиите   Религиите I_icon_minitimeПон Фев 09, 2009 5:00 pm

На всеки човек му е дадено да избира в какво и как да вярва.Не мисля,че има нещо лошо да си вярващ.Както казах и преди няма лошо да вярваш,стига това да не те е обсебило!
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/u/u_make_me_dizzy
Sponsored content





Религиите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Религиите   Религиите I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Религиите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
България Над Всичко!!! :: Обща категория :: Православие-
Идете на: